x-kom hosting

counter strike nie chce przez neta

bartek
utworzono
utworzono

Mam problem i to duży. W stojaku z płytkami znalazłem cs'a i uświadomiłem sobie, że leży tu tyle czasu, a nigdy w niego nie grałem :/

No to do napędu i wgrywam. Instaluje się wersja 1.0.0.1., robię sbie trening, super gierka, przechodzę cały. Po treningu chcę zacząć grać w sieci. No i problem. Nie wykrywa mi żadnego serwera. pisze ze moja gra jest za stara. No więc wgrywam jakieś mapy z płyty i jesczze jakiś dodatek, do tego instaluje patch 1.0.0.5 czyli najnowszy. Próbując znowu wyświetla się komunikat, że wersja jest za stara, ale można zaktualizować w necie. No więc klikam, łączy się z netem i wyświetla się coś takiego:

Twoja gra wygasła, ale nie ma żadnej aktualizacji

Co zrobic zeby pograć?

mariuszek
komentarz
komentarz

ja slyszalem ze trzeba jeszcze cos takiego jak STEAM zainstalowac zeby grac w csa przez siec xP

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Nie, nie, nie.

Od dawien dawna, kiedy wyszły nowe wersje CS, panowie z valve powiedzieli NIE wersji 1.0 i postanowili zamknąć serwery owej gry. Także już w wersję 1.0 nie można grać na oficjalnych serewerach albowiem serwer WON'idów zostal...zamknięty. Jednak po updajcie do wersji 1.5 można grywać na prywatnych serwerach, ale zło się rozeszło i rozsiało dużo cheaterów na owych serwerach, gra straciła sens i teraz najelpeij grać w Counter-Strike:Source.

Steam jest wymagany tylko do CS od 1.6 wzwyż.

Kamilosław
komentarz
komentarz

na NON STEAMIE tez mozna grac ;)

bartek
komentarz
komentarz

To w koncu co zrobic zeby grac? bo mi zalezy

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Albo kupujesz najnowszą wersję CS i grasz na legalu, albo grasz z cziterami w 1.5, tylko musisz serwerów poszukać.

bartek
komentarz
komentarz

nie, chciałem pogra z bratem i kolegami i oni na pewno nie są cheaterami, więc nie ma probloemu. Czyli muszę podać numer serwera?

mariuszek
komentarz
komentarz

omg w koncu dostaniesz bana idioto i sie skonczy O_o

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Załóżcie sobie sieć na Hamachi i tam mykajcie :)

bartek
komentarz
komentarz

a czy jak ja mam 1.0.0.5 a oni maja 1.6 to da rade tak grać?

I o co chodzi z tym hamchai?

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz
a czy jak ja mam 1.0.0.5 a oni maja 1.6 to da rade tak grać?

Pomyśl, nowszą wersją ze starszą? I na dodatek 1.6 już pod steam idzie :P

I o co chodzi z tym hamchai?

O to -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Hamachi

Zit
komentarz
komentarz

Nioo 1.6 już pod STEAMA. Więc musisz chyba zainwestować w CS'a.... innego wyjścia nie widze. Ja gram w cS 1.6 i moge potwierdzić że ze starszymi się nie łączy....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.