x-kom hosting

Kondersator geforce fx 5200

ryszardriedel
utworzono
utworzono

Witam!!!Mam problem poniewaz posiadam w kompie geforce 4mx i teraz załatwiłem sobie galaxy geforce fx 5200 i brakuje jej 2 kondersatorów i nie wiem czy moge ją podłączyć po kompute czy sie nic nie stanie i czy będzie normalnie działać ta karta?Pomocy!!!!jeden wystaja 2 druty a 2 nie ma wcale kondersatora!!!!!!

FrogsterPL
komentarz
komentarz
brakuje jej 2 kondersatorów

A czy one kiedyś tam były? Bo często jest tak, że dany producent sprzętu elektronicznego korzysta z oszczędności z tych samych "płytek drukowanych" dla różnych modeli, i te gorsze np. właśnie nie mają paru kondensatorów czy innych elementów. Najlepiej by było, jakbyś znał dokładny model tej karty (w sensie oznaczenie producenta) i wyszukał fotki w Google (lub na stronie producenta karty, np. MSI, Gigabyte, PNY itd.), po czym porównał.

ryszardriedel
komentarz
komentarz

To jest mój odpowiednik ta sa ma karta http://img261.imageshack.us/my.php?image=445714614dg8.jpg

a tu są mojje zdjecia a te kndersatory były i czy bedzie działac bez tego?

DSC00006.JPG

DSC00007.JPG

DSC00009.JPG

post-26691-1222928816_thumb.jpg

post-26691-1222928828_thumb.jpg

post-26691-1222928844_thumb.jpg

kryptos
komentarz
komentarz

Raczej producent nie daje tych kondensatorów, żeby ładnie wyglądały. Po coś one tam są.

ryszardriedel
komentarz
komentarz

Nic sie nie stanie jak bym podłaczyl ja pod komputer?

Akahan
komentarz
komentarz

Co? No jasne, że nic najwyżej by komputer nie odpalił...

ryszardriedel
komentarz
komentarz

to mogę ją podłączyć bez zadnych obaw ze sie coś spali?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.