x-kom hosting

jaka karta?

ethne
utworzono
utworzono

Witam,

Chcę wymienić starą kartę graficzną (64 mb) na nową,

jaka byłaby najlepsza?

płyta główna - ASROCK P4V88 VIA PT880

procesor - INTEL CELERON D 325J 2533 MHZ

zasilacz - CODEGEN 350W ATX2.03(P4) MODEL 200X

pozdrawiam :)

kryptos
komentarz
komentarz

Zasilacz do wymiany.

Do jakiej ceny karta Cię interesuje?

Do Twojego procesora polecę HD 3650.

ethne
komentarz
komentarz

Mogę wydać tak z 300zł..

Ten zasilacz to koniecznie trzeba wymienić?

I czy Radeon będzie lepszy od GF?

Duban
komentarz
komentarz

Tak. Zasilacz na pierwszym miejscu. Chyba, że chcesz się pozbyć kompa ;)

ethne
komentarz
komentarz

samobójczynią to jeszcze nie jestem ;)

ale na jaki bym musiała go wymienić?

i czy nie lepiej kupić kartę Geforca - tak jakoś przywiązałam się do niego :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ale na jaki bym musiała go wymienić?

Np. na Chiefteca GPS-400AA-101A :) Kosztuje ok. 100 zł, ale to jeden z "podstawowych" porządnych zasilaczy.

Biorąc pod uwagę ceny, najsensowniejszym zakupem wydaje się być to (nawet pomimo faktu, że może być zbyt wydajne w stosunku do procesora - karta nie będzie w takim wypadku pracować z pełną wydajnością):

http://www.allegro.pl/item450134656_ati_ra...p_43797108.html - tyle, że sprzedający ma tylko 3 komentarze... I na wszelki wypadek trzeba by go było spytać o taktowanie tej karty.

Gdybyś miała złącze PCI-Express, byłoby znacznie łatwiej coś wybrać; na AGP w tym przedziale cenowym nie ma wielu ciekawych propozycji...

GeForce'ów niestety w ogóle nie ma ciekawych...

kryptos
komentarz
komentarz

Na AGP lepiej kupić Radeona, wyjdzie taniej i moim zdaniem wydajniej.

Ta karta jaką podał FrogsterPL będzie ok, jednak musisz wiedzieć, że na takim sprzęcie i tak za bardzo nie pograsz. ;) Chyba, że w starsze gry.

FrogsterPL, ale po co 400W? Do takiej konfiguracji moim zdaniem spokojnie wystarczy 350-tka, karta którą zaproponowałeś bierze max. 50W.

DeNeB
komentarz
komentarz

Po co mu HD3650 na pamieciach DDR2? Skoro FrogsterPL podał lepszą ;)

A Modecom MC 350 jest lepszy od chiefteca 350 :P Ja bym brał do tego zestawu własnie Modecoma MC 350

ethne
komentarz
komentarz
Na AGP lepiej kupić Radeona, wyjdzie taniej i moim zdaniem wydajniej.

Ta karta jaką podał FrogsterPL będzie ok, jednak musisz wiedzieć, że na takim sprzęcie i tak za bardzo nie pograsz. ;) Chyba, że w starsze gry.

ok, dzięki

a będę mogła pograć na niej w Wiedźmina?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
A Modecom MC 350 jest lepszy od chiefteca 350

Ale od Chiefteca 400W już raczej nie, a wcale wiele tańszy nie jest, może z 15 zł ;) Co do Wiedźmina - prawdopodobnie tak, ale nie wiem, na jak dobrej grafice.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.