x-kom hosting

Problem z Pendrivem

kashriush123
utworzono
utworzono

Witam Wszystkich.

Mam mały problem z pendrivem wymienionym w temacie otóż działa on bez problemu na laptopie usb 2.0 ,a na starym kompie z 1.0 (?) nawet nie czyta ,a w opisie produktu pisze inaczej .Powiem jeszcze ,że w moim komputerze jest ikona dysk wymienny ( miejsce 0b ) ,a nie kingston ;/ . Czasem jest tak , że podłączam go do kompa ,a w menadżerze urządzeń klikam prawym na "masową pamięć flash " ( czy jakoś tak ) i odinstalowuje to po czym skanuje i instaluje mi nowe sterowniki i wtedy działa ,jednak jest to bardzo rzadko i jest 1 problem - nie mogę skopiować na niego plików bo po ok. 5% skopiowanych danych "traci łączność' i znowu pisze: dysk wymienny . We właściwościach pisze : te urządzenie działa poprawnie :(

Czy ktoś miał podobny problem ? I jak go załatwić ?

Z góry dziękuje za odpowiedz

dar55
komentarz
komentarz

na starym kompie ? z jakim systemem?

sprawdź Menadzer urząden /kontrolery uniwerslanej magistrali../ główny koncetrator USB / właściwości / zarządzanie energią -> odznacz Zzwalaj komputerowi na wyłaczenie tego ................

kashriush123
komentarz
komentarz

niestety nie działa...

a co do systemu to windows xp pro

czytałem gdzieś ,że żeby usb 2.0 działało trzeba mieć service packa , może to jest przyczyną? ;p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.