x-kom hosting

[Rozwiązany]tuneup utilities 2008

dr.hanibale
utworzono
utworzono

hej!

w odzyskiwaniu pamieci / elementy przeznaczone do usuniecia / niepotrzbne pliki i kopie zapasowe - mam tak: kopia windows update, punkty przywracania systemu (kopie zapasowe) oraz ie i mozilla (pamiec podreczna przegladarki) to z tych co maja wieksze rozmiary..i teraz tak, czy ja moge te pozycje usunac czy nie bardzo...nie orientuje sie czy moze tym cos grozic, skoro jednak zdecydowalabym sie na oczyszczenie:/

a pod funkcjami systemu mam: tryb oszczedzania energii: hibernacja co zajmuje ponad 500mb...to potrzebne jest czy mozna wylaczyc?:/

dziekuje bardzo za kazda wskazowke;)

pzdr

up ;)

Hej ponownie:)

Bardzo zalezy mi na waszej radzie...konczy mi sie darmowa wersja a chcialabym uporzadkowac powyzsze 'dylematy';)

Z gory dzieki wielkie!

Pzdr

hmm..i ciagle w tym samym okienku pisze :/ ;D

Psycholandia
komentarz
komentarz

Ja bym Ci poleciła tak: wyłącz hibernację. Kopie Windows update/niepotrzebne pliki i kopie zapasowe wyczyść. Resztę zostaw.

dr.hanibale
komentarz
komentarz

temat do zamkniecia

Aha..Podziekowania polecialy do Ciebie Andziorka:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.