x-kom hosting

problem z nagrywarką LG GSA H55L

yoho
utworzono
utworzono

na początek podam konfig kompa:

950MHz Duron

768MB (400MHz GoodRam i Elixir)

Asus A7V8X-X

GF2 MX/MX400

ModeCom 350W GTF (PF) [nie FEEL]

Widnows XP SP2

problem polega na tym, że kiedy wkładam płytę z byle jakim plikiem do nagrywarki (LG GSA-H55L) i chcę włączyć np. instalację to komputer się zawiesza i nic nie da się robić, dopiero to mija kiedy wyciągnę płytę, a jak włożę z powrotem to znowu to samo. wszystko jest dobrze podłączone, jest widoczna ikona od DVD, a po za tym pisze, że jest skonfigurowana poprawnie.

Co mogę zrobić??? usunąć jakiś plik z rejestru? czy co??

będę wdzięczny za pomoc, to jest strasznie męczące.

falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz zapewne nie wyrabia :/

yoho
komentarz
komentarz

zasilacz? moim zdaniem to raczej nie możliwe, jak mój kumpel miał na Codegenie 300W 2 razy lepszy proc, 2 razy lepsza grafe, 1GB ramu. Ale odłączę napęd CD może pomoże.

Powiem tylko, że ja miałem W98 to było wszystko wpożądku

sword
komentarz
komentarz

Ja też myślę że może być problem zasilacza a jezeli okaza się że to jednak nie to ja bym radził spróbowac zainstalowac nowe sterowniki i firmware bo nie wyglada to na uszkodzenie nagrywarki.

yoho
komentarz
komentarz

moim zdaniem to było nie możliwe ale chyba jednak, odłączyłem napęd Cd i kartę sieciową nie potrzebną i teraz luzik;/

nie wiem jak to możliwe,

ale dzięki,

łapajta plusy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.