x-kom hosting

Brak pliku hal.dll

Ewelusija
utworzono
utworzono

Gdy próbowałam uruchomić komputer pojawił sie komunikat, że System Windowsa nie może zostać uruchomiony, ponieważ plik hal.dll jest uszkodzony, i że należy zainstalować plik od nowa.

Czytałam troszkę o tym na innych forach i znalazłam coś takiego:

- wchodzimy do konsoli odzyskiwania systemu

- wpisujemy polecenie: bootcfg /rebuild

- przywracamy w BIOSie uruchamianie z dysku twardego

- wyjmujemy krążek z napędu CD i restartujemy komputer

zrobiłą=am wszystko jak należy ale błąd zostaje nadal. Nie chciałabym robić formata bo mam tam troszkę ważnych plików a przywracanie ich zajmuję strasznie dużo czasu a i tak większość jest później uszkodzona więc nie nadaje się do odczytu. Obecnie kompyeter działa mi na dwóch dyskach. Ten z uszkodzonym plikiem hal.dll normalnie wykrywa lecz gdy chce wejść do folderu Mój komputer/dysk lokalnyC/Document and Settings opcja ta jest niedostepna (występuje odmowa dostępu, tak samo w przypadku skopiowania pliku) chciałabym go jakoś skopiowaą bo bardzo mi na tym zależy lecz nie wiem jak, może Wy orientujecie się troszkę w temacie i pomożecie ? Wtedy mogłabym zrobić formata...

dar55
komentarz
komentarz

wielokrotnie to było na forum -> szukaj

ale najprostszym sposobem jest naprawa -> http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.