x-kom hosting

gainward 4850 GS czy GF 9800gtx+ gainward ?

korek007
utworzono
utworzono

jak w temacie . prosze o szybka rade . jutro zamawiam karte ale nie wiem którą z tych ???

PaQre
komentarz
komentarz

Weź Geforca,jest troszke wydajniejszy niż Radek.

Duban
komentarz
komentarz

Bierz tą co tańsza - wydajnościowo podobne więc po co przepłacać ? (tylko GTX+ to odgrzany GTX więc ja szczerze mówiąc bym go nie brał tylko zastanowił się nad alternatywą - dokładając do HD4850 Toxic :P )

DNL666
komentarz
komentarz

HD4850 Toxic głośny bierz HD4850 ASUS TOP :P

sid
komentarz
komentarz
(tylko GTX+ to odgrzany GTX więc ja szczerze mówiąc bym go nie brał tylko zastanowił się nad alternatywą - dokładając do HD4850 Toxic )

Nie całkiem, GTX+ jest robiony w 55nm, jest chłodniejszy ma wyższe takty i lepiej się kręci ;) poza tym zwykłego GTX'a wycofali z produkcji i czasem jego cena jest większa niż tego z plusem

Również jestem za GF :P

Lipton
komentarz
komentarz

Ja bym się nie zastanawiał długo i brał Twintecha 9800GTX+. Zdecydowanie najlepsze możliwości OC przy normalnych temperaturach.

kisiel92
komentarz
komentarz

Także doradzam TwinTech 9800 GTX+

Ivo1982
komentarz
komentarz

Ja bym wzial tego GeForca ale to tylko moje zdanie (nie lubie firmy AMD)

Mysle ze lepsza bedzie ta pierwsza (chyba bardziej popularna jest) rozni sie chyba tylko PCI 2.0

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.