x-kom hosting

Karta Graficzna do mojego blaszaka

Wislak
utworzono
utworzono

Hejo,

Mój komuter to:

Procesor: Intel Pentium Dual Core E2140 1.6 GHz (S775) BOX

Płyta główna: Gigabyte GA-945GCM-S2L Intel 945

Zasilacz:ATX 350W

Chciałbym kupić jakąś sensowną karciochę... Suma jaką mogę dać to do 300 zł.

P.S.

Wogóle opłaca się kupować kartę do takiego blaszaka? Niby procek dwa rdzenie...Ale czy nie lepiej pozbierać troszkę kaski i całego blaszaka zmienić?(Co wcale łatwe nie jest, a ja znowu jakimś wymagającym użytkownikiem nie jestem...)

(sory że piszę to w temacie grafika, ale zakładanie drugiego tematu uważam za niepotrzebne...)

Z góry dzięki za odp.

Pozdro,

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Zasilacz:ATX 350W

Jaka marka i model?

kryptos
komentarz
komentarz

Dozbieraj troszeczkę kasy i kup Pentium Dual Core E5200 + np. Gigabyte 9600 GT i już będziesz miał całkiem przyzwoity zestaw do gier, z dobrymi możliwościami podkręcania procesora.

Koszt procesora to około 230 zł, karty - w zależności od firmy - od 200 zł w górę.

No i fajnie by było, jakbyś podał markę zasilacza.

Sugerowałbym, żebyś poczekał do świąt, jeśli Ci się nie pali, ceny jeszcze sporo pójdą w dół.

Od premiery E5200 już sporo potaniał, a na święta potanieje jeszcze bardziej.

Wislak
komentarz
komentarz

Zasilacz:

ATX 350W Feel LC-B350 (PFC) ver.2.2...

kryptos
komentarz
komentarz

Czyli musisz dołożyć jeszcze do zasilacza, bo to jest jakiś NoName, łatwo może Ci puścić wszystko z dymem.

Kup np. Chieftec GPS 450W za ok. 150 zł.

heex307
komentarz
komentarz

Do 9600GT niema sensu wymieniać procka. Twój DC kręci się bardzo dobrze i powinien pójść z 3ghz na boxie, co w zupełności wystarczy do tej grafiki. Zasilacz musisz wymienić np. na chiefteca 400W.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.