x-kom hosting

Karta graficzna do 420 zł.

Błachol
utworzono
utworzono

Witam.

Planuję kupić nową kartę graficzną. Ostatnimi czasu bardzo mało siedzę w internecie z braku czasu i nie wiem jakie są aktualne nowości i jaką najbardziej opłaca się kupić kartę graficzną do 420 zł. Dlatego napisałem nowy temat aby użytkownicy ForumPC mi w tym pomogli :-) Dodam jeszcze, że posiadam monitor iiyama 19" LCD ProLite E1900WS link: http://www.acris.pl/idezwp.do?pid=21644 i płytę główną: Gigabyte GA-M55S-S3 nVidia nForce 550 link: http://sklep.benchmark.pl/pelny_30746.html Z góry dziękuję!

Pozdrawiam,

Błachol

n31T
komentarz
komentarz

Napisz jeszcze jaki masz procesor

Błachol
komentarz
komentarz

AMD Athlon 64 X2 6000+ AM2

Błachol
komentarz
komentarz

Dziękuję za odpowiedzi, widzę że wszyscy wskazują ten sam typ karty graficznej więc będę zmuszoną ją zakupić :-) Mam jeszcze pytanie związane z kartą ale nie do końca. Po zakupie i zamontowaniu owej karty graficznej mój komputer będzie miał taka specyfikację. Procesor: AMD Athlon 64 X2 6000+ AM2, karta graficzna: HD4850, ram: GeIL 2,5GB DDR2 800 MHz CL5, dysk twardy: Seagate 160 GB i płyta główna jak wyżej pisałem: Gigabyte GA-M55S-S3 nVidia nForce 550. Pytanie jest takie, czy będę zmuszony kupić nowy zasilacz? Czy mój stary zasilacz nie "wytrzyma" nowego podzespołu komputera? Stary zasilacz: Modecom Feel III 350W

heex307
komentarz
komentarz

Będziesz musiał kupić min. chiefteca 450w lub inny markowy o podobnej mocy

stawar12
komentarz
komentarz

Wskazane byłoby wymienić, zasilacz słaby, a zwłaszcza seria feel to nie wypał. Wymień na Chieftec GPS-450 (uwaga głośny) albo Corsair :)

Błachol
komentarz
komentarz

Mam wymienić natychmiastowo zasilacz, czy się nie muszę bać i mogę spokojnie zamontować najpierw kartę graficzną a później na spokojnie kupić zasilacz?

sid
komentarz
komentarz

Tak jak koledzy radzą. Kup chociaż tego chiefteca.

GeIL 2,5GB DDR2 800 MHz CL5

Wyciąg te 512mb, żeby zostało 2x1GB wtedy kości będą pracowały w dualu ;)

EDIT

Kup od razu, żeby karty nie spalił :P

Duban
komentarz
komentarz

Zasilacz w pierwszej kolejności - jeśli nie masz za dużo kasy na niego to szukaj Modecom MC-450ATX 450W <-- mniej więcej tak to idzie (piszę z głowy). Byle [MC i byle 450W (choć na 400W też powinna polecieć ;) )

Błachol
komentarz
komentarz

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie zasilacza, kupić 400 czy 450W?

Maku
komentarz
komentarz

400 Starczy.

Walkman
komentarz
komentarz

no co ty ^^ lepiej teraz na zapas kupićjuż 450w chifteca różnica to zalediwie 30zl , ale uwież warto :P

heex307
komentarz
komentarz

Możesz mi powiedzieć dlaczego warto ? Zasilacze różnią się tylko mocą na liniach +5v i +3.3v, +12v odpowiedzialna min. za kartę graficzną jest taka sama.

Yoda
komentarz
komentarz

Ja od siebie dodam cos bardziej przyszłosciowego - Pentagram SilentForce 500W, 180zł chyba ze nei wolisz wydawac tyle kasy to Chieftec 400W 150zł albo Pentagram 430W 130zł.

Co do grafy to bież PowerColora, dobra i tania.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Pentagram SilentForce 500W, 180zł

Za 190 zł jest Corsair CMPSU-450VXEU.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.