x-kom hosting

problem z tv out

zajacc
utworzono
utworzono

jestem posiadaczem laptopa ibm thinkpad r51 mam wyjscie tv kabel video/euro podlanczam go obraz czarnobialy na ntsc i na kazdym palu tez. nie wiem o co chodzi. moze macie jakies pomysly?

dzieki

sitol
komentarz
komentarz

a na auto próbowałeś?? jeśli to nie pomoże to zobacz w ustawieniach grafiki:)( przełącz na drugi monitor)

POZDRO!! Mateusz...

zajacc
komentarz
komentarz

yyyy jakie auto?

sitol
komentarz
komentarz

no jest PAL NTSC i AUTO jak tego nie masz to trudno przełącz w właściwościach na drugi monitor:) i wszystko ustaw jak należy:)

POZDRO!! Mateusz...

zajacc
komentarz
komentarz

mozessz mi dac jakis bardziej dokladny opis jak to zorbicpo probowalkem hehe i nie wychodzi nie wiem czy robie to co trzeba a funkcji auto zaadnej nie posiadam

sitol
komentarz
komentarz

no chodzi mi o prawy przycisk myszy->właściwości->drugi moniorek->i nie wiem ustawienia koloru czy rozdzielczość:)

POZDRO!! Mateusz...

zajacc
komentarz
komentarz

wlasnie takiego czegos nie mam ;]ustawia sie to inaczej ale tak czy siak ot nie ma znaczenia bopale wwsszystko pozmienialem tak jak trzeba nie ma moz ejais progamow do przerabiania ntsc na pal?

tazman
komentarz
komentarz

Jest ale to za długo potrwa, sa przejściówki z ntsc na pal ,może skorzystaj z tego. Ale zobacz jeszcze w ustawieniach karty grafiki w opcjach zaawansowanych, czy masz coś takiego jak wykryj tv, bądź klonuj obraz

zajacc
komentarz
komentarz

probowalem ale nic nie pomagalo sproboje z tym kablem zobacze czy cos z tego wyjdzie ;]

[ Dodano: 2007-04-12, 16:29 ]

zarzuccie moze jakims programem heheh bo szkoda mi hajsu na kable ;] juz jeden w sumie mam ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.