x-kom hosting

RADEON 9550 128Mb

mati33277
utworzono
utworzono

TO sa dane mojego kompa

Typ procesora Intel Celeron, 2400 MHz (24 x 100)

Karta graficzna NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (Microsoft Corporation)

Rozmiar pamięci 64 MB

1GB RAM

CODEGEN 300W

MODEL 300x

4A 50Hz

I kolega chce mi sprzedac za 30zł karte graficzną SHARIRE RADEON 9550 128MB x10050.

Czy ta karta jest dobra do mojego komputera???????

I jeszcze jedno pytanie czy Ge force np 6600jest lepszy niż ten radeon ???????

Prosze odpowiedzcie mi na wszystkie pytania

Xin1313
komentarz
komentarz

tak 6600 jest szybszy ale za te pieniądze nie kupisz gf6600gt

mati33277
komentarz
komentarz

wiem ze nie kupie ale może niejest taki zły ten radeon ??????

Np Medal of Honor Pacific Assault pujdzie na tym radeonie ????

Wogóle ten radeon dorównóje jakiemu GE FORCE??

Czy ta moja karta była taka sama jak Radeon ten 9550 czy gorsza??

Gość
komentarz
komentarz

Na dobry początek przed wymianą karty graficznej wymień koniecznie zasilacz. Ten co masz jest po prostu bardzo awaryjny i po zmianie karty może się spalić, a Gforce 6600 może nawet na tym zasilaczu nie odpalić. Kolejną sprawą jest wydajność procesora. Celeron 2400 to bardzo cienki procesor i Gforce 6600 będzie sobie leżał i odpoczywał, a procesor i tak nie wyrobi się z przetwarzaniem danych. Proponuję także go wymienić. I dopiero po tych wymianach powinieneś pomyśleć o nowej karcie graficznej. Bez tych zmian możesz nie odczuć za dużej różnicy w grach.

Ps. Ten radeon jest porównywalny do Gforce FX 5600

Xin1313
komentarz
komentarz

spokojnie ze pójdzie ten radeon dla Twojego konfingu to naprawdę fajna karta

mati33277
komentarz
komentarz

Bo mi nie potrzeba do tych najnowszych gier wystarczy mi np NFS MOST WANTED,CARBON,F.E.A.R pójdzie mi na tym procesorze 2,4 i pamięci 1gb ram.?????Podajcie mi tytuły jakiś fajnych gier które bendą działąc na tym radeonie 9550 dobrze nawet nie musza byc najwieksze detale.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
NFS MOST WANTED

Powinno dość ładnie chodzić na 1024x768, a co najmniej 800x600 (średnie detale).

CARBON

Kumpel miał R9550 - Carbon dość przycinał na 800x600, obawiam się, że trzeba by było poprzestać na 640x480, żeby płynność była zadowalająca.

F.E.A.R

Niestety nie mam pojęcia.

mati33277
komentarz
komentarz

FEAR działa i to nawet bardzo dobrze, bo mój kolega na mojej karcie od dziś mojej sprawdzał grał i było pięknie.

//nie pisz z Caps Lock'iem i sprawdzaj przed napisaniem swoje posty pod względem poprawności ortograficznej i stylistycznej

//Saper

umca
komentarz
komentarz

Miałem/mam ta kartę.

Niestety moja opinia nie będzie obiektywna gdyż:

- 25% gier w okresie gdy ja kupiłem nie chciało z nią współpracować (non-stop błędy i wyrzucanie z gier);

- wiatrak wpadał w wibracje (spory hałas);

- zakładam, że przyczyną były wibracje więc połamały się 3 łopatki w wiatraku .... co doprowadziło dwa dni temu do.... BOOM.

Na szczęście tylko karta graficzna się zjarała więc rozumiesz że polecam 6600gt (droższa ale i lepsza ;))

thesior
komentarz
komentarz

Taka uwaga.Mam tą kartę.Ma 4 lata ,ale już zaczyna wysiadac.

A tak poza tym to raczej nie narzekałem na nią.

Most Wanted pójdzie bez problemu.Grałem mając jeszcze 256 RAM.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.