x-kom hosting

FIFA 09 jak robić triki na padzie ?

airdamien23
utworzono
utworzono

Mam pada Media-Tech PRAETORIAN ( MT1500 ) i jak gram w FIFĘ 09 Demo na PC i chce zrobić jakieś efektowne triki na padzie na prawym analogu ( bo chyba na prawym analogu wykonuje się triki ? ) to nic nie działa to samo we wcześniejszych seriach gry.

Proszę o pomoc

Marooooo
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie Twój pad nie jest kompatybilny z fifą.

Grałeś nim na innych fifach i robiłeś tricki, czy sprawdzasz go dopiero na 09?

Dudziu1
komentarz
komentarz

A jakie pady są kompatybilne z gra FIFA 09. Ja mam pada od Manta Model: MM814

Prosze o szybką odpowiedź

Los_Emilos
komentarz
komentarz
Na pewno wielu z was ma pady które fifa nie obsługuje ( Chodzi o gałke trików i jak zauważyłem w demie fify 09 brak możliwości przypisanie kilku przycisków ) zamieszczam mały poradnik jak z naszego "jojpada no name" zrobić np. P990 Dual Analog Pad

1. Start >> Uruchom

2. W okienko wpisujemy regedit i klikamy OK

3. wchodzimy w Local Machine

4. wchodzimy w System

5. wchodzimy w ControlSet001

6. wchodzimy w Control

7. szukamy i wchodzimy w MediaProperites

8. wchodzimy w Private

9. wchodzimy w OEM

10. wchodzimy w Joystick

11. szukamy w VIDach przy OEM Name nazwy swojego pada w moim przypadku to było PC Dual Shock ( Nazwe pada możemy sprawdzić wchodząc "start->panel sterowania->kontrolery gier" )

12. Klikamy na ten nasz OEM name i zmieniamy nazwę naszego pada na jakiegos ktory jest obslugiwany przez FIFE ja wybrałem Saitek P990 Dual Analog Pad

13. Zamykamy rejestr

14 . Włączamy FIFKE i trikujemy

Wszystkie pady obsługiwane przez fife:

Logitech Cordless Rumblepad 2

Logitech Rumblepad 2 Vibration Feedback Gamepad

Logitech RumblePad

Logitech Dual Action Gamepad

Logitech Cordless RumblePad

Saitek P3000 Wireless Pad and Docking Station

Saitek P2900 Wireless Pad

Saitek P2600 Rumble Pad

Saitek P2900 Wireless Pad

Saitek P2500 Rumble Pad

Saitek P990 Dual Analog Pad

Saitek P880 Rumble Pad

Dual Trigger 2-in-1 Rumble Force

Rechargeable Wireless 2-in-1 Dual Trigger

2-in-1 Dual Trigger Gamepad

Wireless Dual Trigger Gamepad

FireStorm Dual Power 3

FireStorm Wireless Gamepad

FireStorm Dual Analog 3

Xbox 360 Controller for Windows

szoch
komentarz
komentarz

teraz mnie nie ma w domu ale jak wróce od razu siądę fo fify 09 jeśli zadziała jesteś wielki zawsze chciałem robić sztuczki na padzie i miałem z tym problem tak samo jak kolega w temacie .

A można to samo zrobić w pes 08 i 09 bo też drążek z trikami nie działa

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie będzie działało ale nie wiem jakie pady przed Konami są oficjelnie wspierane.

Dudziu1
komentarz
komentarz

Hej mam taki problem: po zmianie w rejestrze nazwy mojego pada na Saitek P990 Dual Analog Pad w grze FIFA09 w opcjach sterowania mi wyskakuje normalnie zamiast "kontroler" to pisze "Saitek P990 Dual Analog Pad". Myślałem sobie no super teraz będe mówgł sobie porobić triki a tu WAŁ. Pad działa prawie tak sam jak prędzej ale trików na dal nie da się używać. DLACZEGO?????????

Proszę o szybką odpowiedź

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Spróbuj z inną nazwą pada a po 2. ja tego nie testowałem tylko zamieściłem to co znalazłem.

  • 6 miesięcy później...
Szylol
komentarz
komentarz

Działa też na Fifie 08?? bo mam pada z Trecera PC Twin Shock i juz próbowalem z devdatą ale nie idzie :(

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ro sprawdź. Nikt na tym forum nie będzie cię niańczył a jak chcesz mieć 100% to poszukaj w google.pl.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.