x-kom hosting

przejściówka slot na socket370

arge
utworzono
utworzono

Panowie Pomocy!!! brat mnie prosił o wymiane procesora w kompie który ma przejściówke slot na s370. Wszystko by było ok tylko... tam jest teraz celeron 500 "mendocino" ;) a chciałbym tam wsadzić pentium 3 800mhz coppermine... no i wsadziłem założyłem chłodzenie uruchamiam kompa... i nic...! czarny ekran i nic się niedzieje!! no to znowu wsadziłem celerona 500 i działa! co jest panowie i co można z tym zrobić jak to wskrzesić żeby to działalo? model przejściówki to AA370E przynajmniej tak tam pisze na kodzie kreskowym! ;)

a... zapomniałem dodać że model płyty głównej to "TM-P2BX"

swirek
komentarz
komentarz

A ja znalazlem calkiem fajna oferte p3 533MHz :)

http://www.allegro.pl/item442440175_pentiu..._sl3n6_bcm.html ale juz tylko do 22:11:30 dzisiaj :)

533MHz to wiecej od 500MHz o 6,6% ;) zawsze cos

arge
komentarz
komentarz

Dziękuje wszystkim za pomoc :) problem rozwiązany! kupiłem nowy procek na slot taki jak trzeba i bez kombinacji :) jeszcze raz dzięki! Pozdrawiam wszystkich!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.