x-kom hosting

Jaka karte do tego za 250zl

perska124
utworzono
utworzono

Witam. Przymiezam sie do kupna nowej karty graficznej. I mam pytanie jaka karta graficzna podejdzie pod moj zestaw?

CPU: Intel Pentium D 915 2,8GHz

MB: Asus P5VD2-MX

RAM: Kingston 1GB + 512 533MHz

GPU: Galaxy Geforce 7300GT 256/128

PSU: Fortron FSP-400W

Karte mam zamiar kupowac za 3tyg cena: 250zl

Edit: Tylko Geforce.

Xin1313
komentarz
komentarz

8600gts/8800gs

perska124
komentarz
komentarz

A tak wogule bez ceny to co na tym max pojdzie?

kryptos
komentarz
komentarz

Mamy Ci wymieniać wszystkie tytuły od A do Z, które na tym pójdą?

Na 8800 pograsz właściwie we wszystkie gry, z Crysisem włącznie (ale ten ostatni nie na maksymalnych ustawieniach - przynajmniej nie w wersji GS), a 8600 też bardzo fajna karta, choć różnica między nimi jest spora i już z kilkoma grami już sobie nie radzi na maksymalnych detalach. Wadą 8800 jest to, że potrzebujesz do niej o wiele mocniejszego zasilacza.

P.S. Czemu tylko GeForce?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ten Fortron, o ile jest "prawdziwy" (zdarzały się podróbki - przydałaby się nam pełna nazwa modelu, np. FSP400-60HLN), bez problemu poradzi sobie z 8800 GS/9600 GSO (to to samo) :)

tikat
komentarz
komentarz

Dorzuć 16 zł i masz to: KLIK Warto :)

perska124
komentarz
komentarz
P.S. Czemu tylko GeForce?

Taki wstret do Radkow :P zawsze cos z nimi bylo nie tak i watpie zeby nagle stal sie cud ;] ale nie o tym temat

Ten Fortron, o ile jest "prawdziwy" (zdarzały się podróbki - przydałaby się nam pełna nazwa modelu, np. FSP400-60HLN)

Model NO. FSP400-60HLN

Dorzuć 16 zł i masz to: KLIK Warto :)

Na 9600GSO moze jakos wykombinuje kase jak uwazacie ze warto.

wiec brac TEGO?

W tym sklepie co to znaczy:

Cena brutto

z rabatem WWW -265,10 zł

Cena brutto 296,-Cena brutto

+23zl przesylka

Co to jest ten rabat?

Bo jesli mialbym kupowac za cene bez rabatu to wole kupic TU

Ebola
komentarz
komentarz

Procesor bedzie Ci ta karte zwalniał...ja bym tam wsadzil cos pokroju 8600GT...ten procesor jest troche słaby do takiej karty jak 9600GSO.

kryptos
komentarz
komentarz

Jestem podobnego zdania co Kentsfield. W jakiej rozdziałce masz zamiar grać? Im wyższa rozdzielczość, tym - w przypadku nowych kart - mniejsze obciążenie procesora, a większe karty. Mimo to uważam, że 9600 to za mocna karta. 8600 będzie dobrym rozwiązaniem. Chyba, że masz zamiar wkrótce zmieniać procka, to może... ;)

A wstręt do Radeonów jest jak najbardziej bezpodstawny, problemy z Radeonami skończyły się parę dobrych lat temu, też byłem podobnego zdania, dopóki nie zacząłem testować nowych kart ATI, teraz sam jestem posiadaczem i jestem jak najbardziej zadowolony.

perska124
komentarz
komentarz

Kompa zamierzam calego wymieniac za rok wiec zmiana procka nie wchodzi w gre

rozdzielczosci to cos 1024x768 lub 1280x1024 max to mi w zupelnosci wystarczy.

Zeby tylko to rok pociagnelo wszystko na high/med i bd zadowolony.

A jakiego Radka polecacie? Moze bym przetestowal jesli serio jest dobra cena/jakosc. Swiat do odwaznych nalezy :D

kryptos
komentarz
komentarz

Przy takiej rozdziałce to nowe karty w pełni nie rozwiną skrzydeł.

Myślę, że przy Twojej konfiguracji dobrym wyborem będzie Radeon HD 3650 lub, jeśli koniecznie chcesz coś mocniejszego, to HD 3850.

"Bawiłem się" tymi kartami i są naprawdę dobre jak za taką cenę. Sam się zdecydowałem teraz na Radka, mimo, że byłem 'fanem' Nvidii.

perska124
komentarz
komentarz

A jakich firm brac?

Kupilbym tego 3650 ale sie boje ze za pol roku wyjdzie jakas gra i na med bedzie mi ciac...

A 3650 wyrabisty cena/jakosc . Juz sam niewiem...

EDIT:Czy moj proc nie bedzie zwalniach 3850?

kryptos
komentarz
komentarz

Sapphire, MSI...

Będzie na pewno wąskim gardłem dla tej karty, ale czy w dużym stopniu ciężko powiedzieć. Przydaje się do takich kart już dwurdzeniówka. ;) Tak czy tak na pewno odczujesz różnice pomiędzy tymi kartami, z takim procesorem czy lepszym, a 3850 starczy Ci na dłużej, ale skoro planujesz za jakiś czas generalny upgrade komputera, to weź 3650.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.