x-kom hosting

Double Boot

lolek00
utworzono
utworzono

Pisalisciem i tutaj ze double boot wystepuje mi przez to ze wylaczam kompa z gniazdka ale nie wylaczylem go ani z gniazdka ani z listwy i wlaczylem kompa i znow z 2 resety i dopiero sie uruchomil , ja mysle ze to przez dysk twardy bo procek i ram bledow otrthosem przez 3h nie mialy tylko dysk sie zostal i to chyab on ma bledy?? prosze o pomoc

grubys
komentarz
komentarz

Nie to nie jest przez dysk, przez podkręcanie, zupełnie normalne często zdarzające się zjawisko

W każdym razie nie ma się czym przejmować ;)

pozdro

swirek
komentarz
komentarz
dysk sie zostal i to chyab on ma bledy??
Zawsze mozesz go przeskanowac pod katem bad sektorow.

Jaka masz plyte glowna?

lolek00
komentarz
komentarz

Tylko ze Grubys wlasnie tak mam ze jak wlacze kompa po nocy to wchodzi do paska windowsa ten co przechodzi, mam reset znow sie wlacza i znow reset i tak z 3 razy potrafi i dopiero zaskakuje :/ A w systemie chodzi miod wszystkie tsty na stabilnosc przechodza bez blednie i wogule gry ok wiec to raczej od dysku chyba nie??

swirek
komentarz
komentarz

A moze jest stara, zuzyta bateryjka BIOSu? Mozna by wymienic dla pewnosci.

lolek00
komentarz
komentarz

Tak ale tak sie dzieje tylko po oc wiec raczej to nie bateryjka a tak wogule to jak siadzie bateryjka to miesza date,godzine w windzie :/

swirek
komentarz
komentarz

Tak ale tak sie dzieje tylko po oc
Noo to znaczy ze przesadzasz z OC, albo dajesz za malo napiecia podzespolom, albo po prostu plyta siegnela granicy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.