x-kom hosting

Telefon do 500zł

lukas00000
utworzono
utworzono

Poszukuje jakiegoś dobrego telefonu do 500zł.

-nie musi mieć aparatu

-musi mieć dobry głośnik

-musi mieć slot microSD

-najlepiej, aby miał wyświetlacz 320x240

n31T
komentarz
komentarz

Za 500zł można już dostać nokię n73, poczekaj trochę to może i nową niedługo kupisz za tyle. Jeżeli wolisz coś bez symbiana to alternatywą może być k800

lukas00000
komentarz
komentarz

Watro dokładać do N73? Nie lepiej N70, bo tańsza, a chyba tyko aparatem się różnią? A do SE jakoś nie jestem przekonany.

Gość
komentarz
komentarz
Watro dokładać do N73? Nie lepiej N70, bo tańsza, a chyba tyko aparatem się różnią? A do SE jakoś nie jestem przekonany.

Oooj chyba nie, dużo różnic, inny wyświetlacz itd. Ja bym dołożył.

kozman
komentarz
komentarz

A ja bym nie dokładał i kupił coś bez systemu, lub coś z WM. N73 nie jest taki super jak mówią.

Nawet k800i będzie dobrym wyborem, i zawsze trochę kasy w kieszeni.

Ładny wyświetlacz, b.dobry dźwięk, i aparacik.

n31T
komentarz
komentarz
A ja bym nie dokładał i kupił coś bez systemu, lub coś z WM. N73 nie jest taki super jak mówią.

Nawet k800i będzie dobrym wyborem, i zawsze trochę kasy w kieszeni.

Ładny wyświetlacz, b.dobry dźwięk, i aparacik.

Ale dużo mniejsze możliwości niż w n73.

kozman
komentarz
komentarz

Kosztem symbiana, wolałbym mieć szybszy telefon, lepszy dźwięk i aparat.

Ale to już tylko moje własne odczucie, i nie mówie że symbian to zło, bo naprawdę jest pod tą platformę masę softu,

więc i możliwości same z siebie rosną.

kajzer
komentarz
komentarz
Watro dokładać do N73? Nie lepiej N70, bo tańsza, a chyba tyko aparatem się różnią?

na pewno nie lepiej.

ja nie pchałbym się w ogóle w telefon z Symbianem, są telefony o sporych możliwościach bez niego, a na pewno są dzięki temu przyjemniejsze w użyciu (mówimy cały czas o cenie do 500zł). taka N70 muli jak diabli, a z tego co wiem i N73 nie działa idealnie. choćby wspomniany wyżej k800i jest niezłym wyborem.

lukas00000
komentarz
komentarz

K800i jakoś mnie nie przekonuje już 3 kolegów miało jednemu się rozleciał innemu się głośnik zepsuł a trzeciemu joystick się złamał. A co sądzicie o 6300 wygląda na solidny i już za 400zł można wyrwać?

lukas00000
komentarz
komentarz

Wolałbym jednak coś nowego. Ta 6500 jakoś wyglądem mnie nie przekonuje, trochę głupi wygląda.

n31T
komentarz
komentarz

To napisz do czego jest Ci telefon potrzebny. W temacie napisałeś że potrzebny dobry głośnik, więc wnioskuję że do muzyki. Zatem może coś z serii walkman ? Niestety jednak nie ma tam wejścia na karty micro SD.

http://www.allegro.pl/27682_w850i.html?ord...&view=gtext

Pajdek
komentarz
komentarz

Jest bardzo zadowolonym użytkownikiem telefonu, który polecił ci Sheo (W850i). Głośnik gra głośniej niż w k800i ma takiej samej wielkości ekran co K800i (320X240). Bardzo ładnie wygląda :)

komputerowiec?
komentarz
komentarz

W850 MMM super telefonik do muzyki w sam raz jednak jak an swoja cene to nie ma w nim nic specjalnego(k550i),ale fajnie wygląda,i pieknie siweciw rytm muzyki polecam kolor biały,jednak od siebie proponuje Ci 5310 xpress music kumpel ma i szczerze mowiąc fajny telefon,mały poreczny miłe w dotyku klaiwsze no i dobrze gra

n31T
komentarz
komentarz
od siebie proponuje Ci 5310 xpress music kumpel ma i szczerze mowiąc fajny telefon,mały poreczny miłe w dotyku klaiwsze no i dobrze gra

Nie widziałem jeszcze aby muzyczna nokia dobrze grała :lol:

bagish
komentarz
komentarz

No to może Samsung D900i ( http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1225 ). Wziąłem ten telefon jakiś miesiąc temu w Mixie, i jak narazie jestem zadowolony.Warto się nad tym telefon zastanowić.

komputerowiec?
komentarz
komentarz
Nie widziałem jeszcze aby muzyczna nokia dobrze grała :lol:

Fajnie gra,bawilem sie tym telefonem ze 20minut mnie sie podoba dlatego polecam:)

Carlsberg
komentarz
komentarz

ja mam n73 kupiłem za 550 nową i sobie chwale jak zależy ci na głośniku to ma dwa (stero):D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.