x-kom hosting

czytnik kart pamieci

rasalnik
utworzono
utworzono

Witam posiadam czytnik kart pamieci wewnetrzny i problem polega na tym iz po podlaczeniu czytnika do plyty glownej (piny na plycie glownej usb czy jaklos tak sie nazywaa) i uruchomieniu kompa laduej sie bios wszystko idzie ok tylko problem nastaje gdy zaczyan sie ladowac system resetuje kompa i tak w kolko

JSF
komentarz
komentarz

Poprawnie podłączyłeś czytnik? One zazwyczaj nie sprawiają kłopotów. Ja podłączyłem czytnik wewnętrzny podczas pracy komputera. System go wykrył i po chwili mogłem już z niego korzystać.

rasalnik
komentarz
komentarz

to znaczy ja to robile mna wylonczonym klompie bo ja kna wlonczonym kiedys podlanczalem optyke mialem lekki pozar ale sproboje na wlonczonym

dobara dzialczy tylko czy p[owinno mi go wykrywac jako nowe uzadzeie czy jak?? a i jaki jest rodzaj karty pamieci w se k750i??

JSF
komentarz
komentarz

Nie! Powinno się podłączać na wyłączonym. Ja tylko podałem przykład, że są to urządzenia zazwyczaj nie sprawiające kłopotów.

Wtyczkę masz pojedyńczą, czy każdy kabelek ma swoją końcówkę?

Jaką masz płytę? Złącze USB jest 4 czy 5 pinowe?

rasalnik
komentarz
komentarz

teraz tak podlaczylem na wlaczonym systemie to jest wszystko ok dzial normalnie ale ja kuruchamiam kompa od nowa to lipa bo nie dzial juz tylk osie robi to co opisane wyzej wtyczka jest 1 i ma wejscie na 9 tych bolcow z plyty glownej

vcc2,d-2,d+2gnd,oc,vcc1,d-1,d+1,gnd,key

plyta glowna jest asrocka ale szczeze nie wiem jaka ogolie komp ma 3 lata

dobra all temat do zamkniecia i dziekowa za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.