x-kom hosting

Tykajacy dysk?

OneMoreTime
utworzono
utworzono

Przy wlaczaniu kompa wszystko ok , ale gdy juz zaladuje sie windows dysk zaczyna tak jakby ''tykac''. Dodam ze gdy np otwieram foldery to przestaje na 1 sec i dalej,albo gdy klikam ppm na jakas ikonke to rowniez przestaje. O co w tym codzi ? ;] Dysk to [sATA2] Dysk Samsung 320GB F1 7200 16MB HD322HJ ma okolo 1 miecha :P Pomocy bo zaczyna mnie to denerwowac i tez boje sie ze sie spali lub cos innego .

harrold15
komentarz
komentarz

masz pewnosc ze to twardy dysk?

OneMoreTime
komentarz
komentarz

tak mam pewnosc;p

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Moj dysk np po włączeniu kompa przez pare minut sobie chrupie,moze to normalne w tych dyskach,jeśli coś sie zepsuje to masz zawsze gwarancje

NoVyKomp
komentarz
komentarz

może nagraj to tykanie ?

harrold15
komentarz
komentarz

Dysk tykał od samego początku czy problem się pojawił ostatnio?

OneMoreTime
komentarz
komentarz

Ostatnio. zauwazylem tez jak niedawno zainstalowalem Viste to nie tykal ;p a ja kxp to tykal. Co do nagrania to nie ma sensu poniewaz i tak bedzie pewnie slychac tlyko wiatraczek.. bo az tak glosne to to nie jest ale jak jest cicho to slychac. Problem pojawil sie z tydzien temu

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Oddaj na gwarancje,moze łaskawie Ci wymienią i jak dostaniesz 2 to juz bedzie ok

harrold15
komentarz
komentarz

z takim czyms nie ma zartow lepiej udaj sie do serwisu i tam spytaj o co kaman ;) to jest moja rada, nie wiem jak inni...

dar55
komentarz
komentarz

o ile to ie bomba z czasowym włączniekiem to wyłącz indeksowanie plików

tykanie to normalny objaw pracy dysku ( chociaz twój ma dopiero miesiac) , tyka głowica dysku w przeszukiwaniu talerzy

rasalnik
komentarz
komentarz

ja mam podobny problem tylk oze mi sie tak dzieje ja kodpalam kompa z 3 tykniecia 2 zgrzyty pisk i jestem w systemie ;DxD zaczelo mi sie tak robic ja kklient w jednym ze szczecinskich servisow (dokladniej sklep ale zajmuja sie naprawa) naprawiam mi chlodzenie procka zlamal mi sie plastikowy koszyk a ten ciec zamaist go wymienc walnol wyszystko na klej montazowy przy czym pol plyty glownej bylo w kleju bo ponoc tych czesci nie ma a w sck mialem komap zrobionego w niecale 30 minut ito z orginalnymi czesciami, tylko nie wiem czemu ta kten dysk tyka ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.