x-kom hosting

cs się wiesza

n31T
utworzono
utworzono

Cześć,

Mam problem z csem. Mianowicie wiesza mi się zazwyczaj przy jakiejś ważnej akcji :P, wtedy muszę wcisnąć ctrl alt delete i chwile poczekać aż będzie normalna rozdzielczość pulpitu i wrócić do gry. Temperatury w porządku, dodam że gdy gram w grida czy crysisa (w grida na początku grałem po kilka h i karta dochodziła do 80C) i nic takiego się nie dzieje Nie mam już pomysłu czym może być to spowodowane. Ściągnąłem najnowszego directa, sterowniki (instalowałem zarówno starsze (z płyty) jak i nowsze).

Za pomoc +

pozdrawiam

falcon1984
komentarz
komentarz

Czy tylko w CS występuje ten problem ?

n31T
komentarz
komentarz

Tak :(

gostek
komentarz
komentarz

Ale cs:s czy cs 1.6? A ping jaki masz?

n31T
komentarz
komentarz

1.6... to nie wina pinga przecież napisałem że muszę odczekać trochę na pulpicie :(

gostek
komentarz
komentarz

hehe, mi tez na nowym kompie(sygnaturka) tez sie 1.6przycina xD na starym super, a tu to samo co tobie, ale mi lapie jakos pinga na 200+ xD

n31T
komentarz
komentarz

Ty mylisz przycinki z winy neta z zamuleniem csa na 20 sekund...

Gość
komentarz
komentarz

A to zawsze w akcji, czy niezależnie od tego, co się dzieje?

n31T
komentarz
komentarz

Różnie, czasem gdy biegnę, czasem gdy kampię (czyt. stoję w bezruchu czekając bezczelnie na przeciwnika :P) Póki gram FFA (4fun) to mi to wisi, ale gdy gram ligę to wtedy już gorzej :(

Nikt nie wie co może być nie tak ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.