x-kom hosting

Nowa grafika do 250 zł

tinker70
utworzono
utworzono

Witam

Planuję wymianę karty graficznej. Mogę wydać maks 250 zł. Zaznaczam że nie interesują mnie Radeony, tylko GeForce najlepiej z serii 9xxx. Sprzęt jaki posiadam podany niżej. Jaki konkretny model byście polecili? Na PCI-E oczywiście.

heex307
komentarz
komentarz

Jeżeli GF to może 9600gso. Zotac 384mb - Palit 768mb

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Witam

Planuję wymianę karty graficznej. Mogę wydać maks 250 zł. Zaznaczam że nie interesują mnie Radeony, tylko GeForce najlepiej z serii 9xxx. Sprzęt jaki posiadam podany niżej. Jaki konkretny model byście polecili? Na PCI-E oczywiście.

Jezeli sprzet jak z podpisu to polecam przed zmiana grafiki wymienić zasilacz,moze on spowodować spalenie całego sprzetu :(

Jezeli chodzi o grafike do 250zl to najlepszy jest Geforce 8800gs 384 mb od palita ale warto dołozyc do wersji 768mb klik

jak masz kase na wymiane zasilacza to bierz Chieftec GPS 400w :)

tinker70
komentarz
komentarz

Bardzo ciekawa karta ten Palit, nie słyszałem o niej ale chyba się na nią zdecyduje. Zasilacz jest nowy, nawet tygodnia nie ma. Myślisz że może coś uszkodzić?

kozman
komentarz
komentarz

Ten zasilacz jest w "czarnych zasilaczach" na żadnym forum nikt Ci tego nie poleci.

Duże rozbieżności napięcia mogą doprowadzić do uszkodzenia sprzętu. Nie zawsze tak jest, ale może się stać, zwłaszcza że

8800gs potrzebuje już dość dużej dawki mocy. Przy tym zasilaczu wystąpią resety, blue screeny i inne sprawy.

Już lepszym wyborem byłby modecom mc 350W

tikat
komentarz
komentarz
Zasilacz jest nowy, nawet tygodnia nie ma

Tym lepiej. Możesz go jeszcze oddać bez podania przyczyny. Za kasę z niego kup ModeCom`a MC 350W jak poleca kolega powyżej. Wystarczy do tego sprzętu, który chcesz włądować :)

tinker70
komentarz
komentarz

chyba faktycznie wymienie ten zasilacz... ostatnio wogole mam problem z kompem, po paru chwilach od uruchomienia systemu zawiesza sie, daje mu resa i potem juz dziala normalnie. wszystko jest wymienione na nowe oprocz nagrywarki i grafiki a problem jest nadal... sam juz nie wiem co wymienic juz... a co sadzicie o polaczeniu kart w sli? oplaca sie? moze w cos takiego zainwestowac?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
a co sadzicie o polaczeniu kart w sli?

Wydajniej i bardziej opłacalnie jest kupić jedną, a odpowiednio szybszą kartę ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.