x-kom hosting

Wywiad z tibijczykiem

Hayabooza
utworzono
utworzono

Śmieszny film? Wywiad z tibiarzem Polecam :-)

Axel
komentarz
komentarz

Weź, jak można grać w to dziadostwo :zez: :zez: :zez:

grzeg16
komentarz
komentarz
Weź, jak można grać w to dziadostwo :zez: :zez: :zez:

A jednak można :> :> :>

zeniTh
komentarz
komentarz

ja nie gram ale moze zoczne a pozniej sprzedam konto z tibii na allegro :D <lol> za 500 zl :D ( w promocjii )

Fafu
komentarz
komentarz

To jest filmik dla polewki ;p ale tibijczycy naprawde tacy są :D nie raz słysze w autobusie "grasz w tibie?" albo "który masz level?" :lol:

Lee Shay
komentarz
komentarz

motto tibijcztkow to "bede bronil tibii krzeselkiem"

zapewne pamietacie jak byla afera, matka wylaczyla kolesiowi kompa to on ja krzeselkiem potraktowal :)

Kamix
komentarz
komentarz

beznadziejne... U mnie w mieście wszyscy grali w MU online(oprócz mnie :P ). A teraz moda na CS-a.

Kamilosław
komentarz
komentarz

beznadziejne... U mnie w mieście wszyscy grali w MU online(oprócz mnie :P ). A teraz moda na CS-a.
ja tez gralem w mu online :D:D to byly czasy :D jak sie kupowalo chaosy , wingi itd :D gralem na prywatnych serwerach :D:)
zeniTh
komentarz
komentarz

ee mu jest bezsensu - mialem grac ale jakos nie moglem sie do tego zabrac zeby to zainstalowac :D ja tam wole czasami pograc w cod2 online a tak to jakos takie gry mnie nie rajcuja :)

piotrek997
komentarz
komentarz

Chłopak jest troszke sprany :)!

Sam musze sie przekonac co to ta Tibia ide chyba Sciągac :P

ee mu jest bezsensu

MU WYMIATA

okocza
komentarz
komentarz

najlepszy jest lineage 2 :) a co do filmiku to :>

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.