x-kom hosting

Problem z ...

Mattix95
utworzono
utworzono

Witam !

Mam problem z moim telefonem K750i .

Mianowicie kiedy go dostawałem działał dość sprawnie lecz tylko aparat nie działał . Kiedy telefon spadł ( ma się brata od czegoś ) Aparat zaczął działać bardzo dobrze ... Po około 2 dniach telefon zaczął być nie stabilny , Wyłączał się , gubił zasięg , Ekran migał i miał problem z uruchomieniem się ; Włączam ; Biały Ekran Przez moment i zgasł ...

I tak jest do tej pory tylko że niestety telefon nie może ,, wystartować '' . Podłączam Biały Ekran i na tym koniec . Wydaje mi się że nie miał on sim-locka .

Miałem zamiar podłączyć go do komputera i spróbować zaktualizować Soft'a przez program Chyba Se update czy jakoś tak ... Kiedy doszedłem do momentu w którym trzeba wcisnąć C i podłączyć kabel zatrzymałem się z oczywistego powodu ( telefon się nie włącza ) ...

Co mogę na to chole***** poradzić ?

Mam zamiar jutro iść do serwisu ( nie mam gwarancji ) ... Ile moge za to zapłacić ?

Czy mogę Sam na to coś poradzić ?

n31T
komentarz
komentarz

W telefonie zapewne został uszkodzony hardware więc samemu nie mając narzędzi i nie znając się na tym to nic nie poradzisz. Cenę naprawy w serwisie trudno określić ponieważ nie wiadomo co tak na prawdę się zepsuło.

Mattix95
komentarz
komentarz

To raczej nie dobrze jeżeli chodzi o Hardware ... Czytałem o tym i ludzie mają podobne wypadki ... Właściwie niektóre takie same ... a pomogła wymiana Soft'a . Niestety tak jak pisałem

Kiedy doszedłem do momentu w którym trzeba wcisnąć C i podłączyć kabel zatrzymałem się z oczywistego powodu ( telefon się nie włącza ) ...

Tak więc Nie wiem czy się opłaca naprawiać ... Liczę że do 50 zł będzie to kosztowało ... Jak więcej to do nowego telefonu można by dołożyć i kupić ... ;) Jeśli chodzi o wymianę Softwaru to facet z serwisu bierze 25 zł :P Ale jak okaże się coś więcej niż tylko Software to lipa ...

Walkman
komentarz
komentarz

ja miałem to w w810 :P prawie taki sam telefon ale soft inny , wymiana softu pomogła , musisz Wymienić soft na taki od w800 najlepiej FArem albo inym programem na forum-se jest o tym sporo

Mattix95
komentarz
komentarz

Tylko jest problem że nie dość że mam zwykły kabelek USB ( dołączony do zestawu telefonu ) to jeszcze komputer nie wykrywa :( A pozatym jestem w tym kompletnie zielony ale jak mógłby ktoś pokierować .... ;) Heh i tak nie może być gorzej niż już jest ... :P

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

na se-forum jest tego od pyty a pozatym szukanie nie boli <_< gbór

Mattix95
komentarz
komentarz

Qnik wiem ale pisałem że nie mogę tego robić z powodu że tel nie włącza się poprawnie więc CZYTAJ UWAŻNIE !!!

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

No to chyba tylko serwis ale nie wygląda to na softa <_<

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.