x-kom hosting

telefon 400-500zł

zarek
utworzono
utworzono

Witam,

Chciałbym kupić telefon za 400-500zł. W obecnej chwili najważniejszy jest dla mnie aparat jakość zdjęć szczegolnie z bliska, zależy mi także na jakości wykonania.

Aha, muzyki z fona nigdy nie słuchałem więc na "możliwościach muzycznych" mi nie zależy.

Samsung U600

http://allegro.pl/item439236989_nowy_samsu...w_24m_fv22.html

SE K800i

http://allegro.pl/item445151568_com_4you_n...ver_512_mb.html

LG Shine

http://allegro.pl/item446388041_nowy_lg_sh...d_f_vat_22.html

A co sądzicie o tym?

http://allegro.pl/item445673103_motorola_z..._fa_gw_24m.html

Pozdr, :)

zeniTh
komentarz
komentarz

Napiszę krótko to co wiem ...

Nie bierz :

Samsunga - mój kolega ma i do tych celów ktorych Ty potrzebujesz będzie kiepski,

LG Shine - sam go mam i po pierwsze zdjęcia z bliska kiepskie, a głośnik gra bardzo cicho ... jak nie wierzysz to poczytaj komentarze o nim ...

A co motoroli to nie wiem jak z tym modelem jest ... z głośnikiem nie powinno być problemu, nie wiem jak z aparatem ...

Weź :

SE K800i - miałem go prawie rok, wytrzymały telefon, aparat super zdjęcia robi ... głośnik bez żadnych modyfikacji grał świetnie, a jak go jeszcze zmodyfikujesz programem to gra bardzo głośno ... poza tym joy mi się nigdy nie zepsuł, telefon nigdy mi się nie zwiesił, bateria jest bdb - ogólnie super telefon, czasami żałuję, że go sprzedałem ... :)

Duban
komentarz
komentarz
E K800i - miałem go prawie rok, wytrzymały telefon, aparat super zdjęcia robi ... głośnik bez żadnych modyfikacji grał świetnie, a jak go jeszcze zmodyfikujesz programem to gra bardzo głośno ... poza tym joy mi się nigdy nie zepsuł, telefon nigdy mi się nie zwiesił, bateria jest bdb - ogólnie super telefon, czasami żałuję, że go sprzedałem ... smile.gif

To samo chciałem zapisać, lecz mi joy padł po roku ;)

Reszty nie bierz, bo te telefony to takie troszkę badziewia.

Wyglądają na wytrzymałem i dobre jakościowo - raz spadnie i po nim (bo to slider).

zeniTh
komentarz
komentarz

Duban, nie zgodzę się z Tobą, bo akurat tak jak napisałem wyżej, mam LG Shine (KE970) i ten telefon jest wytrzymały, już dużo razy mi spadł, fakt jest trochę porysowany, ale jak każdy telefon ... ten LG jest dosyć wytrzymałym telefonem dla tego, że jest obudowa jest metalowa co sprawia, że konstrukcja staje się trochę masywniejsza ale za to trwalsza i nawet jeśli dobrze pamiętam ma gwarancje 24 miesiące (orange na abonament ) co jest dużym plusem.

A co do joy'a to pewnie źle go używałeś, za mocno naciskałeś i musiał się kiedyś zepsuć, ja już miałem kilka telefonów od SE z joy'em i żaden mi nie padł, choć ludzie tak pisali na forach, że każdemu pada ... jak np. było to w k300i ... nigdy mi nie padł, a co lepsze później je sprzedawałem i nadal następni użytkownicy go dość długo używali bez problemów ...

n31T
komentarz
komentarz

Z tego co podałeś to ja bym się skłaniał ku k800i. Nie wiem jak działa LG, ale wiem jak działa motorola, jest to badziew i nie polecam Ci jej. Jeżeli interesuje Cię jakiś telefon z symbianem to za 500zł można już wyrwać na allegro nokię n73.

http://allegro.pl/item444956080_2wbc_nokia..._wa_zobacz.html

Duban
komentarz
komentarz
A co do joy'a to pewnie źle go używałeś, za mocno naciskałeś i musiał się kiedyś zepsuć, ja już miałem kilka telefonów od SE z joy'em i żaden mi nie padł, choć ludzie tak pisali na forach, że każdemu pada ... jak np. było to w k300i ... nigdy mi nie padł, a co lepsze później je sprzedawałem i nadal następni użytkownicy go dość długo używali bez problemów ...

Może masz szczęście do modeli ;)

obudowa jest metalowa

Sorry, kumpel mi mówił, że to plastik. Niby jego mama ma. Twierdził, że to syf.

już dużo razy mi spadł

Z opinii użytkowników sliderów wywnioskowałem, że trzyma się tak jak inne. Luzy itp.

No ale ja go nie używałem więc przepraszam ze wprowadzanie w błąd ;)

zeniTh
komentarz
komentarz
Sorry, kumpel mi mówił, że to plastik. Niby jego mama ma. Twierdził, że to syf.

Na 1000000000% jest metalowa, nie cała, ma parę części plastikowych może dla tego tak wywnioskował ...

na tej aukcji dobrze widać co jest metal a co plastik:

http://allegro.pl/item444458657_lg_ke970_s...ka_od_1_zl.html

to w środku jest plastikowe, a co do luzów to zobaczymy ja go używam już prawie pół roku i narazie nic takiego się nie dzieje ... zobaczymy po dłuższym użytkowaniu ...

n31T
komentarz
komentarz
Na 1000000000% jest metalowa, nie cała, ma parę części plastikowych może dla tego tak wywnioskował ...

Dlaczego w cytacie masz napisane Sheo ? Ja nic takiego nie napisałem...

zarek
komentarz
komentarz

Czyli z tego co piszecie najlepszy będzie K800i?

Duban
komentarz
komentarz

Tak, weź go.

zarek
komentarz
komentarz

ok dzięki :)

n31T
komentarz
komentarz

Z tego co piszemy to wg. mnie najlepszy będzie n73 jeśli chodzi o funkcjonalność. Z wyglądu taki sobie, bateria też o ile mi wiadomo za długo nie trzyma.

zarek
komentarz
komentarz

Tylko że ta komórka przekracza mój ustalony budżet, choć z 50zł zawsze można dołożyć... a jak jest u niego z aparatem, bo mi na tym najbardziej zależy, jest tak dobry jak u K800i? Wiem że ma system operacyjny i jest to fajna rzecz....

Telefon nie musi być ładny i posiadać mocną baterię, wystarczy że jest dobrze wykonany i wytrzyma przypadkowe upadki..

komputerowiec?
komentarz
komentarz
Z tego co piszemy to wg. mnie najlepszy będzie n73 jeśli chodzi o funkcjonalność. Z wyglądu taki sobie, bateria też o ile mi wiadomo za długo nie trzyma.

K800i kręci lepsze filmy od n73,natomiast n73 robi znakomite fotki szczegolnie jak sie na kompa sciagnie to jak z cyfrowki,wiec to zdjęć to poszukałbym n73

n31T
komentarz
komentarz

Jak chcesz robić super zdjęcia i filmy to kup n95 albo najlepiej aparat :P W n73 wadą jest także to że obiektyw aparatu łapie luzy po jakimś czasie.

zarek
komentarz
komentarz

aparat to mam a nawet dwa :P tylko go nie noszę ciąglę ze sobą, a zawsze gdy muszę zrobić jakieś zdjęcie to nie mam czym, bo moja V3i ma cienutki aparat :P

Jak chcesz robić super zdjęcia i filmy to kup n95

za tyle to możesz już kupić lustrzankę lub kamerę ;)

Chyba wybiorę K800i bo na nową Nokię N73 trzeba wydać 600zł a używanej nie chcę.

Walkman
komentarz
komentarz

to już nie lepiej k770 :P w abomnamęcie ery 25zł i masz 30 minut a telefon 1zł JA tak mam i polecam :)

zarek
komentarz
komentarz

Hehe, abonament już mam i nie potrzebuję następnego :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.