x-kom hosting

program do tworzenia stron

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

witam

szukam darmowego i po polsku, programu(wciąż aktualizowanego) do tworzenia stron?

Gość
komentarz
komentarz

dzięki, ten program również nie jest aktualizowany :(

n31T
komentarz
komentarz

Jak to nie. Co jakiś czas wychodzą nowe wersje programu i są dostępne w internecie. Swoją drogą to po co Ci program który jest co chwilę aktualizowany ? Program powinien wytykać błędy i pomóc nam w pisaniu a to że co chwilę wychodzą na niego aktualizacje to chyba wada a nie zaleta.

Gość
komentarz
komentarz

proszę

Program nie jest już od dłuższego czasu rozwijany - zastąpił go CodeEditor tego samego autora.

i tak mi ten program nie włącza się.

n31T
komentarz
komentarz

Program sam w sobie jest uważam bardzo dobry, jeżeli nie znasz dobrze HTML'a to może ściągnij jakiś edytor WYSIWYG

Gość
komentarz
komentarz

znam trochę :)

Lucider
komentarz
komentarz

No niestety lepszego darmowego od EdHtml programu nie znajdziesz i zapewniam, że nadal jest wspierany, więc poszukałbym raczej przyczyny dlaczego nie działa. Możesz też zaglądać do kiosku, czasami w gazetach pojawia się darmowa wersja najlepszego polskiego programu - Pajączek. Jak nie chce Ci się w to bawić to zawsze możesz spróbować EzHTML i Zajączek.

Gość
komentarz
komentarz

może przez to, że mam vistę. w zajączku jest stary kod html.

Lucider
komentarz
komentarz
w zajączku jest stary kod html.

Jak kod html może być stary? Przecież to Ty piszesz kod, a nie program.

Gość
komentarz
komentarz

wiem, że ja, ale ten domyślny.

a program hateml, jest dobry?

Lucider
komentarz
komentarz
wiem, że ja, ale ten domyślny.

Albo się nie rozumiemy, albo gadasz głupoty - nie ma "domyślnego" kodu - całość piszesz Ty a program nic do tego nie ma, on Ci koloruje składnię, dba o kodowanie, daje sugestie atrybutów ale on nie ma kodu (cokolwiek miałoby to znaczyć).

Gość
komentarz
komentarz

dobra.

n31T
komentarz
komentarz

Jeżeli nie działa Ci EdHtml to ściągnij Core Editor, który działa na Viście.

Gość
komentarz
komentarz

core editor jest płatny.

Gość
komentarz
komentarz

dobra, dzięki

wariat132
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest DREAMWEAWER nie wiem jaka jest teraz najnowsza wersja ale jest bardzo intyicyjny. Sam pomaga coś zrobić widziałem kiedyś nawet wersje która podpowiada gdzie np umieśćić dany link. Można bezproblemu śćiągnąć z neta. spolszcenia ogólnie dostępne. Pozdro

n31T
komentarz
komentarz
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest DREAMWEAWER nie wiem jaka jest teraz najnowsza wersja ale jest bardzo intyicyjny. Sam pomaga coś zrobić widziałem kiedyś nawet wersje która podpowiada gdzie np umieśćić dany link. Można bezproblemu śćiągnąć z neta. spolszcenia ogólnie dostępne. Pozdro

Darmowy jest tylko w wersji demo.

ender
komentarz
komentarz

Osobiście wiele lat korzystałem z notatnika, elementy tworząc np. w GIMPie. Ostatnio przerzuciłem się na HateML - naprawdę bardzo dobry edytor. Ładnie koloruje składnie i ma wiele przydatnych opcji, ponadto obsługuje JavaScript, PHP, CSS.

A tak na marginesie, jeśli bierzesz się za tworzenie strony, a nie czujesz się jakoś szczególnie mocny w te klocki, to szczerze polecam ten adres - http://www.kurshtml.boo.pl/ - przydatny zarówno dla raczkujących w zagadnieniach Web Designu, jak i dla średnio zaawansowanych, którzy chcą poprawić technikę :) Pozdrawiam.

GloomRelic
komentarz
komentarz

Joomla jest niezłym programem

n31T
komentarz
komentarz
Joomla jest niezłym programem

Joomla to cms a nie program do robienia stron.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.