x-kom hosting

Intel core 2 quad 9650

Mario-M95
utworzono
utworzono

Witam,

potrzebuje szybkiej rady a mianowicie mam okazję zakupić procesor intel core 2 quad 9650 extreme za 1300 zł. Czy przed premierą nahalemów opłaca się w to inwestować czy lepiej poczekać na premiere nehalem?

swirek
komentarz
komentarz
9650 extreme za 1300
Uuu niezla cena :) to kosztuje pod 3k. Jesli masz kase to ja bym bral.

Pod Nehalema trzeba kupic specjalna plyte glowna i RAM DDR3...

Mario-M95
komentarz
komentarz

Jak bym się zdecydował to jakby to śmigało z 2 gb ramu i 9800 gtx. WIm że troche mało ramu ale dawało by rade?

(ram ddr2 oczywiście)

swirek
komentarz
komentarz

Ale po co az taki proc? Nie lepiej kupic dobre dwa rdzenie e8500 plus dobre chlodzenie plus spore OC do tego 2x2GB albo 2x1GB RAMu 1066MHz i radeon HD4870x2 ?

Mario-M95
komentarz
komentarz

Właściwie to zainteresowałem się nim tylko ze względu na cenę bo jest wydaje mi się że można na tym trochę zarobić :) i chcę się dowiedzieć czy warto a to pytanie zadałem przy okazji :D

swirek
komentarz
komentarz

W zasadzie to procek dla zapalencow :P ktorzy nie patrza na cene tylko co jest naj to kupuja.

Czabi
komentarz
komentarz
Witam,

potrzebuje szybkiej rady a mianowicie mam okazję zakupić procesor intel core 2 quad 9650 extreme za 1300 zł. Czy przed premierą nahalemów opłaca się w to inwestować czy lepiej poczekać na premiere nehalem?

Jezeli kupujesz tego procka od sprawdzonego zrodla i nie jest uszkodzony to bierz go bo to swietna oferta, podobno ten procek kreci sie jak szalony.

harrold15
komentarz
komentarz

na dzisiejdze wymagania gier, aplikacji i wogole nawet do mocno obciazajacej procesor pracy procki z serii C2D wystarczaja w zupelnosci, jedyna okazja jest ta cena po ktorej mozesz go kupic. No jesli nie jest wadliwy to naprawde warto bo moglbys troche na nim zarobic...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.