x-kom hosting

Neostrada i komp bez portu USB

Sean
utworzono
utworzono

kupiłem sobie za grosze laptopa i nie ma on USB a chciałbym mieć neta...mam Speedtouch 330...można naprzykład stworzyć jakiś wirtualny modem ?

mariuszek
komentarz
komentarz

O_o ! rownie dobrze mozesz sobie wyobrazic ze masz neta... jak masz modem w laptopie to sie da cos z tym zrobic... albo karte wifi...

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Jak masz wejście PCMCIA to mozesz sobie kupić dodatkowe porty USB pod to złącze, ale podejrzewam źe nie jest to tanie (z resztą jak każde urządzenie PCMICA)

Sean
komentarz
komentarz

to z tym nie bedzie problemu...a napęd CD moge też podłączyć bo ma on tylko stacie dyskietek

Kurzun
komentarz
komentarz

A jaki to laptop ?

Kurzun
komentarz
komentarz

Hmm do głowy przychodzi mi tylko to (ze względu, że nie masz USB). Zakupić ( o ilmasz LPT - sprawdź) przejściówkę LTP-USB ( http://allegro.pl/item180333567_usb_2_0_to...lacz_f_vat.html ) a następnie do tego podłączyć zewnętrznego cd-roma albo zwykłego przez przejściówkę ( http://allegro.pl/item180333567_usb_2_0_to...lacz_f_vat.html )

Jak będziesz znał model laptopa to podaj to poszukamy jakiegoś cd-roma.

Sean
komentarz
komentarz

dało by się inaczej...zgrać aplikacje NEO na np, Mp3 czy innego nośnika i używając tych kart PCMCIA (czy coś takiego)...jednak tak nie zrobie bo sprawdziłem tego kompa i mi troche koleś nawkręcał ma 8 MB ramu i sądze odrazu, że nawet neta z tym nie zainstaluje procek słaby WIN 95...musze znależć stacjonarnego z USB...Dzięki

Vigo
komentarz
komentarz

ja myśle że jeżeli laptop ma LPT to najlepsza byłaby przejściówka LPT-USB i po problemie

Kurzun
komentarz
komentarz

Vigo, 2 posty wyżej napisałem to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.