x-kom hosting

Pełny dysk! Lecz brak plików!

bartolomeo_1989
utworzono
utworzono

Witam! Otóż mam pewien problem! Na drugim dysku podłączonym do kompa miałem bardzo dużo ważnych dla mnie plików. Nie wiem co sie stało, nic nie grzebałem, do kompa nie ma dostepu osoba trzecia, takze nie mam pojecia co sie stalo! Sprawdzajac w właściwościach poj dysku zostało mi troche wolnego miejsca! Lecz gdy wchodze na zawartosc dysku nie ma nic! Nie wiem o co chodzi! Proszę o pomoc!! :)

Tomek
komentarz
komentarz

Menu narzędzia > opcję folderów> widok

zaznacz " pokaż ukryte pliki i foldery"

odznacz " ukryj chronione pliki systemu ..."

teraz zobacz jakie pliki są na dysku.

kliknij PPM na partycję i z menu wybierz właściwości

zobacz w polu " system plików" jaki jest podany i napisz na forum.

bartolomeo_1989
komentarz
komentarz

Zrobilem tak jak zalecales, lecz to samo nic nie ma! Odnosnie systemu plików to NTFS!

cusek
komentarz
komentarz

Próbowałeś go przepinać do innego kompa? Czy aby to nie wina OS?

bartolomeo_1989
komentarz
komentarz

Tak! przepinałem go do drugego kompa, aby to sprawdzic! lecz problem ten sam!

Może to cos pomoże! Zapisując lub kopiując jakis plik na dysk, na dysku widać zwiekszenie zajetego obszaru po czym plik znika! ?

cusek
komentarz
komentarz

Jaki to dysk(marka)??

Probowałeś próby naprawy dysku z pod dosa?

bartolomeo_1989
komentarz
komentarz

WDC WD800JB-00JJC0. nie nie probowalem gdyz jestem laikiem jesli chodzi o tego typu rzeczy :)

cusek
komentarz
komentarz

Widzę że ten dysk to jakiś no name skąd masz tą nazwę?

byku
komentarz
komentarz

Widzę że ten dysk to jakiś no name skąd masz tą nazwę?
To nie żaden no-name tylko Western Digital.
cusek
komentarz
komentarz

Dzięki, za poprawkę. Nie rozszyfrowałem w miarę szybko skrótu WDC. Patrzałeś na stronie producenta za programem do diagnozy?

grzegorzmce
komentarz
komentarz

może to wirus

marcinek1992
komentarz
komentarz

ja tak samo kiedyś miałem ale informatyka wzywałem. Jest na dysku takie cóś jak tablica mbr. Jesli cos sie z nią stanie to nie widzi system dysku. odzyskał informatyk ta tabele jak podłączył dysk do swojego komputera i uruchomił specjalny program dobrze ze polowe filmów odzyskałem..Nie wiem tez o co chodzi ale możne właśnie oto??

cusek
komentarz
komentarz

Może ale bardziej, wydaje mi się uszkodzony dysk, sprawdzałeś go jakimś antywirem?

Ściągnij też z tąd http://support.wdc.com/product/download.as...mp;x=10&y=6

# Data Lifeguard Diagnostic for DOS (Floppy)

lub

# Data Lifeguard Diagnostic for DOS (CD)

Odpal jako bootlowana płytę/dyskietkę i daj rezultat.

dar55
komentarz
komentarz

utwórz katalog na C np jasio i w nim stwór zparę większych plików , sprawdź czy są jak nie ma to zassaj http://www.sixty-five.cc/sm/v1x.php i w nim sprawdź gdzie się podziały twoje pliki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.