x-kom hosting

Najlepszy program do sciagania filmow

szymano
utworzono
utworzono

Panowie i Panie Witam.

Jak w temacie jaki program jest najlepszy waszym zdaniem? Bearshare?

Nie wiem czemu, ale zainstalowalem ten program i nie chce zadnego mi filmu znalesc. czym to moze byc spowodowane?

Tomek
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej błędem konfiguracji przekierowania portów.

Podaj modele urządzeń sieciowych jakie posiadasz

wyłącz na chwilę Firewall i sprawdź czy to coś dało( zapora systemowa też może blokować połączenia).

n31T
komentarz
komentarz

Co do bearshara to zobacz czy świeci Ci się któraś lampka na czerwono w prawym górnym rogu. Jeśli tak to oznacza że firewall / router blokuje Ci bearshara. Co do pytania o najlepszy program do ściągania filmów to powiem Firefox ew. Flashget + premium na rapidshare :D

szymano
komentarz
komentarz

Sheo to jak sie taki program obsluguje ? Wyszukuje jak w bersheru??

Nie rozumiecie mnie :-) Nie powiedzialem... Program wyszukuje pliki, ale muzyke a filmow nie chce.....

n31T
komentarz
komentarz
Sheo to jak sie taki program obsluguje ? Wyszukuje jak w bersheru??

Nie :P Po prostu ściągasz filmy prosto z serwera rapidshare. Linki do nich znajdziesz na forach warezowych. Aby ściągać przez 30 dni bez limitów musisz jednak wykupić konto na rapidzie które kosztuje 20zł na allegro. Płaci się wiem, ale przynajmniej wiesz co ściągasz, w przeciwieństwie do p2p...

seba115
komentarz
komentarz

moze poprostu tego filmu nie ma?

P.S

ja polecam DC++ w LAN'ie :D

szymano
komentarz
komentarz

He :D bez sensu :D wole cos pokombinowac i sciagnac :)

Jest ten film na 100% a on go nie wykazuje. Moze sciagne starsza wersje bershera?

I duzo ludzi ma ten program DC?

n31T
komentarz
komentarz

DC++ jest dobry wtedy gdy masz dużą sieć osiedlową bo ściągasz pliki z ogromną prędkością.

szymano
komentarz
komentarz

Pamietam, żę była taka sieć w Darlowie, ale jak ja teraz znalesc to nie mam pojecia :)

kisiel92
komentarz
komentarz
Płaci się wiem, ale przynajmniej wiesz co ściągasz, w przeciwieństwie do p2p...

Jak szukasz linków na stronach typu osloskop, emulek czy osiołek to też wiesz co ściągasz. Co prawda wolniej jest, ale za to za darmo.

n31T
komentarz
komentarz
Jak szukasz linków na stronach typu osloskop, emulek czy osiołek to też wiesz co ściągasz. Co prawda wolniej jest, ale za to za darmo.

Kilka razy próbowałem i czekać 3 dni na film to nie dla mnie :P 20zł to chyba nie tak dużo zważywszy na możliwości (stamtąd można ściągnąć praktycznie wszystko :P)

falcon1984
komentarz
komentarz

O.o wy chyba nie korzystaliście w życiu z prywatnego trackera torrent :P

RS i płacenie ---> :lol:

nec170v
komentarz
komentarz

Jeżeli RS to tylko Rapget oraz premium polecam :)

djinsekt
komentarz
komentarz

A ja polecam moorhunta czy yagoow.Szybko się sciaga i jest masa filmow wyslanych na p2m.

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Mozesz nawet korzystać z Torrenty org,calkiem dobrze sie sciaga no i jest czysto w przeciwienstwei do bearshare

Program:uTorrent

marcin13135
komentarz
komentarz

moorhunt

program p2m(peer 2 mail)

polecam

Gawcio
komentarz
komentarz

Polecam Wszelaki warezy,tylko polskie.

cusek
komentarz
komentarz

Ja dam jeszcze pewną nowość o której się nie dawno dowiedziałem, była mowa o linkach rapidshare.

Tak więc mam coś lepszego mianowicie serwery odsiebie.com na których brak jest limitów transferu i plików(party po 100mb).

Mam jedną stronę z sporą ilością nowości link na PW.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.