x-kom hosting

karta graficzna

pegazorek
utworzono
utworzono

Witam

Mam zamiar kupić sobie karte graficzną ale nie znam sie na nich za bardzo. Z tego co czytałem pytacie o zasilacz i procesor:

zasilacz : chieftec 450W

procesor: Athlon X2 4850e

mam płyte główną z zintegrowaną k.graficzną radeon hd3200 obsługującą cross fire nie pamiętam dokładnej nazwy płyty głównej jeśli będzie potrzeba to podam. Na zakup karty graf. mam jakieś 400 - 500 zł. Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie

z góry Dzięki

płyta główna: gigabyte ga-ma78g-ds3h

a i jeszcze jedno karta głównie do gier najlepjej jak taki assasin albo co innego mi chodził na max detalach

Szopek_19
komentarz
komentarz

ja bym brał na ten zestawik ;Radeon HD4850 PCI-E Sapphire DDR3 512 MB, sam sie przymiezam do tej karty ale jeszcze mi troche haajsu brakuje.

tinker70
komentarz
komentarz

Hej

W tej cenie brałbym GF 9800GT 1024MB 256bit. Tu masz linka http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=35425

pegazorek
komentarz
komentarz

nie znam sie na tym i nie wiem która lepsza czy ta geforce czy radeon podobno radeon nieżle się grzeje

Akahan
komentarz
komentarz

Do tego procka takie karty, a nie rozpędziliście się? Do 4850 to 3GHz potrzeba, a nie wiem czy ten procek zrobi, natomiast do 9800GT trzeba 2,7GHz i tu już pewnie zrobisz.

tinker70 na co mu te 1GB ramu i to za taką cenę, kiedy z 512MB masz za mniej niż 400zł, więc nie doradzaj takich głupot...

Co do kart to 4850 jest szybsza o jakieś 15%...

A bez oc to jakiś 9600GSO np. Sonic od Palita z 768 ramu(lepsze takty).

pegazorek
komentarz
komentarz

to doradź mi konkretnie jaką kartę kupić najlepiej jak bym sobie na niej pograł w nowe gry

mam tego cross fire może lepiej połączyć 2 karty???

DeNeB
komentarz
komentarz
to doradż mio konkretnie jaką kartę kupić najlepiej jak bym sobie na niej pograł w nowe gry

mam tego cross fire moze lepiej połączyć 2 karty???

Crossfire odpada,po pierwsz masz za słabego proca,a po drugie ta płyta nie obsługuje pełnego crossfire .

Jezeli podkrecisz proca do 2.8ghz bierz tą PALIT GEFORCE 9800GT a jezeli nie bedziesz krecił to tą ASUS GEFORCE 9600GT z swietnym chłodzeniem,spokojnie pograsz na high w oczekiwane tytuły ;)

tinker70
komentarz
komentarz

skoro kolega Akahan twierdzi, e 1024 Ramu na karcie to za dużo... ;) to proponuje Asus GF 9800GT 512MB 256bit (http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=32667). Połączenie dwoch kart nie ma sensu, za ta cene lepiej kupic jedna a mocniejsza karte.

pegazorek
komentarz
komentarz

dobra czyli mam brac ta ASUS GEFORCE 9600GT w podkrecanie procesora sie nie bede bawił

DeNeB
komentarz
komentarz
dobra czyli mam brac ta ASUS GEFORCE 9600GT w podkrecanie procesora sie nie bede bawił

Tak jezeli nie chcsz podkrecac proca to smiało mozesz brac tego asusa :)

pegazorek
komentarz
komentarz
Tak jezeli nie chcsz podkrecac proca to smiało mozesz brac tego asusa :)

a i jeszcze jedo

w nowesze gry czyli takie jak assasin czy np gothic 3e pogram na high detalach czy na full detalach a jak z ta kartą przty grze crysis bo słyszłem ze do tej gierki potrzebny jest jakiś potwór graficzy a nie karta graficzna???

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Crysis potrafi na chwilkę zdławić chyba dosłownie każdą kartę obecną aktualnie na rynku :D

DeNeB
komentarz
komentarz
a i jeszcze jedo

w nowesze gry czyli takie jak assasin czy np gothic 3e pogram na high detalach czy na full detalach a jak z ta kartą przty grze crysis bo słyszłem ze do tej gierki potrzebny jest jakiś potwór graficzy a nie karta graficzna???

Wszystkie gry pograsz na full a crysisa na high i 1280*768 :)

pegazorek
komentarz
komentarz

to zajebi..... dzięki Marshal91 za rady biere tę

a jak to jest z podłączeniem tej karty garficznej sam to moge zrobić czy raczej oddać do jakiegoś serwisu zeby mi to podłączyli ????

DeNeB
komentarz
komentarz
a jak to jest z podłączeniem tej karty garficznej sam to moge zrobić czy raczej oddać do jakiegoś serwisu zeby mi to podłączyli ????

Sam to robisz :) Napewno sobie poradzisz, nic trudnego

pegazorek
komentarz
komentarz

dobra czyli podpinam karte graf do wejscia ale jakiego???

czy podlaczam jakies kable od zasilacza???

BlackRaven
komentarz
komentarz

dobra czyli podpinam karte graf do wejscia ale jakiego???
Do PCI-E.
czy podlaczam jakies kable od zasilacza???
Tak, w nowych kartach trzeba podpiąć dodatkowe zasilanie - wtyczka z oznaczeniem PCI-E lub ewentualnie przez przejściówkę (dostaniesz razem z kartą), pod dwa złącza Molex.
pegazorek
komentarz
komentarz

wszystko elegancko smiga

temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.