x-kom hosting

PSP Slim

Gość
utworzono
utworzono

Witam ! Kupiłem dzisiaj konsole PSP SLim z softem 3.90 a chciałbym mieć soft 3.90 m33 . Jak mam go wgrać z odp plus

Przepraszam All ! Za ten temat, przyznam się ze chciałem ten soft do grania w gry pirackie ale się wycofałem bo wkoncu mam nowiutka psp i jest ona oryginalna wiec niech tak zostanie a tanie gry sa na allegro. Jak dostanę warna to wiem za co i to zrozumiem.

Pajdek
komentarz
komentarz

Wiesz wujek google często pomaga i nie gryzie jakby się mogło wydawać :P

Tu coś na pewno znajdziesz:

http://www.psp-hack.info/

http://pspoland.pl/

Przepraszam All ! Za ten temat, przyznam się ze chciałem ten soft do grania w gry pirackie ale się wycofałem bo wkoncu mam nowiutka psp i jest ona oryginalna wiec niech tak zostanie a tanie gry sa na allegro. Jak dostanę warna to wiem za co i to zrozumiem.

Nowy Soft ma wiele innych zastosowań, a możesz garć z karty pamięci w gry które masz oryginalne na UMD i w ten sposób znacząco zmniejsza się zużycie baterii :) można także używać darmowych aplikacji tworzonych przez innych użytkowników ( Homebrew )

Gość
komentarz
komentarz

Aha ja mam internet w domu taki z kafejki i chcialbym miec ten internet w psp jak moge to zrobic wiem tyle ze jakies ip musze wpisać... mam pozwolenie na takie cos.

Edit@ Z powodu dwuch pytań w jednym poście.

Pomóżcie Mi !!! Plis Daje plusa za odp.

halo ?!

Ghost991
komentarz
komentarz

Potrzeba więcej informacji. Rozumiem, że internet masz udostępniony drogą Wi-Fi?? Posiada jakieś hasło?? Jeśli twierdzisz, że masz pozwolenie na łączenie się z tym punktem dostępowym to Settings -> Network Settings -> Infrastructure mode -> New connection -> Scan -> wybierasz połączenie które Cię interesuje następnie WLAN Security Setting zostaw na początek na none -> Address Settings zostawiasz na Easy -> pozostaje nazwa i sprawdzenie czy działa Test Connection. Pozdro

Gość
komentarz
komentarz

Po skończeniu testu piszę:A connection error has occurred.

A connection to the access point could not be established.

Check the secruity setting for the network and try agin.

Ghost991
komentarz
komentarz

Ile procentów masz przy dostępności?? Wychodzi na to, że sieć ma założone hasło które musisz znać aby się z nią połączyć

Gość
komentarz
komentarz

20, w kompie nie muszę podawać żadnego hasła... a mogę jakoś udostępnić neta PSP z kompa ? Plusy dla was

Ghost991
komentarz
komentarz

Musiałbyś posiadać jakiegoś AP najtańszy to Asmax coś koło 60 złoty kosztuje ale warunek jest jeden - musisz mieć włączonego laptopa aby mieć neta w PSP

P.S. 20% to mało minimum dla PSP do 50% aby się połączyło z netem

Duban
komentarz
komentarz
20% to mało minimum dla PSP

Mi się łączy :blink:

W kompie pewnie masz już wpisane w ustawieniach - tak jak ja - gdy włączam kompa to net się sam załącza ;)

Gość
komentarz
komentarz

a moze cos musze wpisac

Duban
komentarz
komentarz

No pewnie to hasło.

Masz zabezpieczoną się ?

Gość
komentarz
komentarz

nie

Ghost991
komentarz
komentarz

Dziwny problem. Zobacz na kompie jakie masz IP i wpisz takie na PSP

Gość
komentarz
komentarz

A gdzie to sprawdzić ? To ip.

Ghost991
komentarz
komentarz

kliknij dwa razy na ikonkę komputerka :D przy zegarku i następnie wybierz zakładkę Obsługa

Gość
komentarz
komentarz

Ok a co gdzie wpisać ???

Ghost991
komentarz
komentarz

Address Settings zmień na custom

Gość
komentarz
komentarz

to wiem ale ip gdzie gdzie gdzie brame domyslna itp bo ja mam po angielsku psp

Duban
komentarz
komentarz

Adress Settings / Custom / Manual / i tam piszesz.

Ip Adress - ip

Subnet Mask - maska podsieci

Deflaut router - chyba ip routera wi-fi

I DNSy jeszcze.

Gość
komentarz
komentarz

Powiedz mi dokładnie z screena.

Gość
komentarz
komentarz
Powiedz mi dokładnie z screena.
Adress Settings / Custom / Manual / i tam piszesz.

Ip Adress - ip

Subnet Mask - maska podsieci

Deflaut router - chyba ip routera wi-fi

I DNSy jeszcze.

Napisał dokładnie, jak jest na screenie.

Gość
komentarz
komentarz

jaklie to jest ip routera

Duban
komentarz
komentarz

http://192.168.2.1/

Nie wiem czy ten akurat.

To Twój router i no sorry ale to Ty powinieneś wiedzieć.

Po raz trzeci Ci już piszę, że powinien mieć napisane na spodzie.

Gość
komentarz
komentarz

Tego ostatniego "WINS" nie mam wpisane w kompie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.