x-kom hosting

Słuchajcie zainstalowałem antywirusa.

Szymandera
utworzono
utworzono

Zainstalowałem antywirusa AVG Free Edition 7,5 i AVG Anti-Spyware.Nie wiem czy jest to dobry antywirus.I co to jest ten drugi AVG Anti-Spyware.Proszę o odpowiedzi......

Lucider
komentarz
komentarz

Anit Spyware to alternatywa dla popularnego Ad-aware - usuwa oprogramowanie, które wysyła do internetu informacje o tym, czego i jak często używasz. Spyware nie szanuje Twojej prywatności oraz spowalnia Ci łącze internetowe - od jego usuwania jest ten drugi program :)

A co do Antyvirusa, to słyszałem o nim dobre rzeczy, ale w mojej opinii nie należy do czołówki darmowych programów anty wirusowych :)

Szymandera
komentarz
komentarz

a ty jakiego używasz.

Lucider
komentarz
komentarz

Ja mam linuksa, wirusy to dla mnie nie problem :P

Jak miałem Windę to korzystałem z AntyVirenKit, a jak mi się licencja skończyła to z darmowej wersji avast!'a

mariuszek
komentarz
komentarz

avast jest spoko ;p

Fafu
komentarz
komentarz

Napisałem już to gdzieś ale napiszę i tutaj: Mam AVG i Avasta i nadal wchodza wirusy :/ Raz na jakiś czas skanuje Spyware Doctor :P

Lucider
komentarz
komentarz
AVG i Avasta i nadal wchodza wirusy

Co się dziwisz jak masz dwa antyviry jednocześnie...

Jaro 24
komentarz
komentarz

Ale musi Ci nieżle kompa zamulać jak niby 2 używasz ..;p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.