x-kom hosting

Nokia Made in ... ?

Duban
utworzono
utworzono

Yoo.

Czy Nokie są produkowane w Niemczech ?

Mam okazję kupić za 700zł N95 8GB właśnie takiej produkcji i zastanawiam się na jakim poziomie stoi wykonania tego aparatu.

Dodam, że tak tanio, bo jest tylko telefon - bez ładowarki itp. ;)

Ale nie ma żadnych rysek. Może znaleziona, a może kradziona. Tego nie wiem.

Chodzi mi tylko o ten napis.

Made in Germany. Hmm...

ciaciama
komentarz
komentarz
Yoo.

Czy Nokie są produkowane w Niemczech ?

Mam okazję kupić za 700zł N95 8GB właśnie takiej produkcji i zastanawiam się na jakim poziomie stoi wykonania tego aparatu.

Dodam, że tak tanio, bo jest tylko telefon - bez ładowarki itp. ;)

Ale nie ma żadnych rysek. Może znaleziona, a może kradziona. Tego nie wiem.

Chodzi mi tylko o ten napis.

Made in Germany. Hmm...

Tani i bez ładowarki i dokumentów? Hmm... dziwne pochodzenie :D Ja bym tego nie kupowal ;)

Duban
komentarz
komentarz

Chyba jakaś podróba, bo z tego co wiem to Ta Nokia ma 7 ikon w Stand-by a ta ma 6.

Następna z tańszych jest za 850zł z Anglii, bo jest ładowarka ang. + PL przejściówka. Jest tylko aparat i ładowarką. Komórka jest z Finlandii ;) + 10 dni gwary rozruchowej :]

Chyba ją kupię :D

n31T
komentarz
komentarz

Jak kupujesz tanio telefon z Anglii (zazwyczaj n95 9GB lub inne tłuste fony) to uważaj bo może być kradziona :P Bardzo dużo Polaków brało tam telefony na abonament ubezpieczając je a na drugi dzień zgłaszali jego kradzież. Tak więc uważaj bo jeśli włożysz abonament do kradzionego fona, to bardzo łatwo jest Cię namierzyć :P

Kamix
komentarz
komentarz

Mój kumpel ma Nokię N70 "Made in Germany".

Na 100% orginalna, bo brana w Orange PL rok temu.

n31T
komentarz
komentarz

Nokia po prostu otworzyła fabryki w Niemczech, bo telefony na pewno się niczym nie różnią bo na allegro są normalnie sprzedawanie po zwykłych cenach. Tak samo jak Opel (bodajże Astra) jest produkowany w Polsce, tak samo niektóre modele noki w Niemczech.

pozdrawiam

Walkman
komentarz
komentarz

jeżeli kupujesz z za granicy (to kupujesz kota w worku) jak cie namierzą to masz sprawe w sądzie odbierają ci telefon , i możesz isć do więzienia , nie mówiąc już o grzywnie i o konsekwencjach typu :

brak możliwości pójścia do pracy jako policjant strażak itd.

Duban
komentarz
komentarz

Tylko że sprawę będzie miał sprzedawca jeżeli kupię na allegro, bo oni archiwizują aukcję, a to działa jak umowa - więc jest udokumentowane, że nie byłem świadom, że komórka była kradziona gdyż nie zostałem poinformowany. Owszem odbiorą mi telefon ale sprzedawca będzie mi płacił ;)

n31T
komentarz
komentarz
jeżeli kupujesz z za granicy (to kupujesz kota w worku) jak cie namierzą to masz sprawe w sądzie odbierają ci telefon , i możesz isć do więzienia , nie mówiąc już o grzywnie i o konsekwencjach typu :

brak możliwości pójścia do pracy jako policjant strażak itd.

... Jak Cie namierzą to wtedy idziesz na komendę i składasz wyjaśnienia. Nie słyszałem aby kogokolwiek zamknęli za to, bo od kiedy zamykają za kradzież równowartości 1000zł ? O ile w ogóle byś dostał wyrok to w zawiasach (podkreślam o ile w ogóle)

cusek
komentarz
komentarz

Ale ja miałem wiele do czynienia z nokiami(znajomy w serwisie) i nie bardzo mi kiedykolwiek wspominał żeby mieli linie produkcyjne w Niemczech, zastanów się dobrze.

n31T
komentarz
komentarz
Ale ja miałem wiele do czynienia z nokiami(znajomy w serwisie) i nie bardzo mi kiedykolwiek wspominał żeby mieli linie produkcyjne w Niemczech, zastanów się dobrze.

A twój znajomy to wie lepiej wszystko tak ?

http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka...5,0,313855.html

http://www.gsmservice.pl/2713,Bojkot_komor...czech,news.html

Jak informowaliśmy kilka dni temu Nokia jeden z największych producentów telefonów komórkowych na świecie zamierza zamknąć jedną ze swoich fabryk w Niemczech. Produkcja ma zostać przeniesiona do krajów, w których koszty produkcji są niższe.

Niedługo może zobaczysz Nokię made in romania rotfl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.