x-kom hosting

Sprowadzanie INTEL CELERON D 440 2,0 GHz za 20zł czy warto?

Kapiszon
utworzono
utworzono

mam możliwośc sprowadzania tego procesora:

http://www.ceneo.pl/604992

za około 20 zł za sztukę. Z anglii. powiedzcie czy to się opłaca? czy jeśli kupie tak z 20-30 szstuk to czy zwróci mi sie to po sprzedaniu np. na allegro.

procesory są nowe ze sklepów. zapakowane w oryginalne pudełka. czy będzie je ktoś kupował np. za 80 zł za sztukę?

jeśli nie ten temat to proszę o przeniesienie ;p <może giełda?>

ale co procek to procek ;]

n31T
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item440285162_procesor_i...6_oem_nowy.html

Tu masz nówki 3.06 GHZ za 99zł, więc wątpię żeby kupowali po 8 dych 2.4 poza tym celerony nie cieszą się zbyt dużym popytem, tak więc jak chcesz. Stracić na pewno nie stracisz bo jak nie za 80zł to za 50zł sprzedasz. Ja bym na twoim miejscu wziął :)

Kapiszon
komentarz
komentarz

Czyli nawet jakbym sprzedawał po 50 zł... to ludzie by kup[owali tak? bo wtedy jeszcze byłbym w plus... dobrze dedukuję ? xD

n31T
komentarz
komentarz

Nie powiem Ci czy by kupowali. Powiedziałem tylko tyle że na allegro stoją te proce koło 100zł, a czy kupią Ci na 100% tego nie jestem w stanie przewidzieć. Co do 2 to tak miałbyś profit, dobrze dedukujesz :P

Gość
komentarz
komentarz

IMO nie warto brać już Celeronów, bierz Pentium Dual-Core ;)

swirek
komentarz
komentarz

Celerony to okrojone wersje Pentiumow. Maja mniej cachu itp. To takie buzdzetowe wersje na przyklad do biur itp. Nie oplaca sie ich sprowadzac. Lepiej sie zajac starymi Dual Core'ami, albo tanimi Athlonami, ktore za podobna cene byly o wiele bardziej wydajne.

Kapiszon
komentarz
komentarz

dzięki bardzo za info :) pogadam z moja wtyczką i popytam jakie są tam ceny c2d, dual core, p4 i athlonów, jeśli porównywalnie niskie to sprowadze pare sztuk na poczatek

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.