x-kom hosting

AMD Fusion for Gaming

Edu
utworzono
utworzono

Witam. Znalazłem w internecie takie coś:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Szybsz..._AMD-13654.html

Ktoś z Was juz to testował? Warto to instalować?

Mam Athlona 4800+ i chciałbym troszke polepszyc jego wydajnośc w grach :P

Gość
komentarz
komentarz

A masz grafikę ATI? Jeżeli tak, to warto spróbować.

Edu
komentarz
komentarz

Grafike mam od Nvidii :P

webber
komentarz
komentarz

W takim razie program nie zadziała.

Duban
komentarz
komentarz

Ja spróbuje ;)

Tylko muszę jakieś 3DSmarki ściągnąć :P

Edu
komentarz
komentarz

No ale mam procek od AMD, wiec chyba powinno troszke go przyspieszyc :P

Duban
komentarz
komentarz

Chłopie ! Czytałeś to co podałeś ??

Jest jak byk:

Aplikacja nie współpracuje niestety z platformą wyposażoną w CPU Intela oraz z kartami od Nvidii. Użytkownicy, którzy spróbują uruchomić Fusion for Gaming na takim komputerze zostaną poinformowani o błędzie.
Kamix
komentarz
komentarz

Jutro potestuje jak sprawdza się na starszych maszynach AMD + ATI czyli AMD Athlon XP 2000+@2,13Ghz + Radeon 9600SE, jak bede miał troche czasu wstawie testy.

Edu
komentarz
komentarz

Duban, według mnie to znaczy, że jak mam proca od AMD i grafike od Nvidii, to tylko procek pojdzie w góre a karty nie ruszy :)

Gość
komentarz
komentarz

Na AMD Athlonie 64 X2 i X1950XT trochę poprawia wydajność. Testowałem na starszych sterach (jedne z pierwszych dla X1950XT). Daje ok. 10 FPS-ów w ProStreecie. W benchmarkach poprawa o ok. 600PKT (3DMark 03). Podem poskładam jeszcze Athlona XP 3200+na Abit NF-7 i zrobię test z ATi Radeon 9550Pro na AGP. Ale tak jak mówie, musze najpierw złozyć bo leży gdzieś bezobudowy w warsztacie :) Potem napisze jak poszło. Pzdr. :)

Duban
komentarz
komentarz
z kartami od Nvidii. Użytkownicy, którzy spróbują uruchomić Fusion for Gaming na takim komputerze zostaną poinformowani o błędzie.

Czytaj ze zrozumieniem. Proszę.

Przecież jest napisane chyba zrozumiale i po Polsku ;)

Edu
komentarz
komentarz

Dobra, nie bede sie kłucił, chociaż ja to inaczej rozumiem :P

Gość
komentarz
komentarz

Coś mam problem na Athlonie XP (Barton 3200+). Program poprostu wywala error że nie wykryto karty firmy ATi (Mam 9550XT od Sapphire, nie kręcony, z Zalmanem) :blink: Czemu tak się dzieje ? Procek jest AMD a karta ATi. Może poprostu podzespoły są za stare ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.