x-kom hosting

Ankieta dot. dwóch monitorow prosze o glosowanie :) HeLpP

gosu
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. :)

Chce abyscie mi doradzili monitor. :o

Do Wyboru Mam: :zez: :niewiedza:

*Samsung 940 Bw - <19', 4ms, 400:1, Panoramic>

*Belinea 1935 S1 - <19', 2ms GTG, 850:1, Panoramic>

Aukcje co do monitorow --->

___________________________________________________________________________

---> Samsung 940BW --->

http://www.allegro.pl/item182094714_hit_ce...brny_od_ss.html

___________________________________________________________________________

---> Belinea 1935 S1 --->

http://www.allegro.pl/item180132763_najnow...najtaniej_.html

___________________________________________________________________________

Ponadto chce dodac abyscie sie nie sugerowali ceną bo W Media Markt jest ten samsung za taką samą cene co ta Belinea czyli 700zł. I warto zwrocic uwage na to ze ta Belinea jest podobno ''nowszym'' modelem, faktycznie inne te same beline'e mają 5ms ;] nie wiem czy to tylko trik sprzedających... :lol:[/b] :D

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jeśli w danych technicznych nie ma zakłamań, to lepsza będzie Belinea.

Jedynym problemem jest to, że Belinea ma tylko złącze D-Sub, Samsung zaś również DVI (cyfrowe), na którym (choć to nie reguła) jakość obrazu często jest nieco lepsza.

No ale cóż, kontrast u Samsunga leży i kwiczy (jeśli w opisie Belinei nie przegięli...), więc chyba warto zaryzykować, że monitor będzie bez DVI i mieć większość pozostałych parametrów lepszą. Ale jak coś to żeby na mnie nie było :D:D

gosu
komentarz
komentarz

Prosze o więcej wypowiedzi na ten temat.

mariuszek
komentarz
komentarz

hm ja mam belinee i raczej nie polecam tej firmy... nie przetwarza mi zakresow wyswietlanych podczas odpalania kompa > dopiero po zaladowaniu sie windowsa pokazuje sie obraz ;O

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.