x-kom hosting

Drugi Problem

emsiol
utworzono
utworzono

nom dobra mam taki problem zdarlem paste termoprzewadzaca czy jakos tak i procek osiaga temperature 60 stopni w spokoju i chce dzisiaj zainstalowac xp ale nie wiem czy sie nie spali

falcon1984
komentarz
komentarz

Jaki procek i pasta ?

Zle nałożyłeś zapewne, zrób to ponownie

Duban
komentarz
komentarz
zdarlem paste termoprzewadzaca

A założyłeś nową ????

emsiol
komentarz
komentarz

w tym wlasnie problem ze nie nalozylem pasty bo nie mam dopiero jutro ja zaloze ale chce wiedziec czy z komputerem jest wszystko w porzadku moj procek to core 2 duo E6600

falcon1984
komentarz
komentarz
w tym wlasnie problem ze nie nalozylem pasty bo nie mam dopiero jutro ja zaloze ale chce wiedziec czy z komputerem jest wszystko w porzadku moj procek to core 2 duo E6600

No to błąd zrobiłeś kolego bo bez pasty komputer nie powinien być uruchamiany. Wyłącz go czym prędzej i czekaj na pastę!

emsiol
komentarz
komentarz

jest wylaczony przeciez pisze z drugiego zeby w tamtym sie nic nie stalo :). i z tego powodu wlasnie sie pytam. i moze mi ktos wytlumaczyc w czym jest ta pasta az tak wazna

falcon1984
komentarz
komentarz

Pasta odbiera ciepło z procesora i daje go na radiator, a ten z kolei jest schładzany przez wentylator

Gdy nei ma pasty to ciepło pozostaje na procku i ten się grzeje dość mocno

emsiol
komentarz
komentarz

hehe, nie powiem ze pojrzewalem to bo wyjde na zarozumialca dzieki za pomoc, jutro przyjdzie pasta i bedzie oki. A i krotkie pytanko kiedy kupilem caly ten sprzet monitor nie chcial sie wlczyc, czemu jak potrzedlem do komputera 5 minut pozniej nic nie robiac zaszkoczyl i pozniej za kazdym razem zaskakiwal??

Duban
komentarz
komentarz

Może za pierwszym razem za lekko/źle podłączyłeś ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.