x-kom hosting

Samsung F480 Tocco

Madmix
utworzono
utworzono

f480.jpg

Długi czas zastanawiałem się jaki telefon sobie kupić, czytałem wiele śmiesznych opinii na temat Samsunga f480 Tocco np "samsung to lipa", "podrabia apple", "ten aparat to tak naprawdę 2 mp a nie 5 mp" Itp mimo to kupiłem ten telefon i jestem z niego bardzo zadowolony. Aparat jest świetny i ma wiele funkcji np face detection, smille detection, robi zdjęcia w wielkim formacie i ma ogromna ilość opcji w aparacie, Telefon ma touch screen więc zbyt wiele guzików na nim nie znajdziemy, poniżej umieszczę przykładowe zdjęcia zrobione, które zrobiłem ja osobiście. Piszę ten temat żebyście nie słuchali wypowiedzi innych ludzi że ten telefon to lipa itp bo naprawdę warto go kupić szczególnie że ma niższą cene od innych gorszych telefonów.

Zdjęcia, które zrobiłem wczoraj jak wracałem ze szkoły:

77546807ul1.th.jpgthpix.gif69463527te8.th.jpgthpix.gif55961214af6.th.jpgthpix.gif

No i teraz opis producenta (Zródło - Samsung.Com <-- Kliknij tutaj aby przeczytać oryginalną wersję:

Dotykowy SAMSUNG F480 w rozmiarze karty kredytowej

SAMSUNG F480 to kolejny w ofercie firmy model z pełnym dotykowym ekranem wprowadzony na polski rynek. Jego wyjątkowo płaska obudowa obramowana eleganckim skórzanym etui w połączeniu z klasyczną, prostą linią kształtów tworzy produkt dla prawdziwych estetów. Szykowne wykończenia w postaci tzw. „drapanego metalu” wizualnie dodają mu wyrafinowania, a niewielkie rozmiary (97,9x55x11,1 mm) czynią z niego wygodny, acz wysmakowany gadżet.

Znakiem rozpoznawczym F480 jest jego wyjątkowy interfejs, zawierający specjalnie zaprojektowane obiekty (tzw. widgety) pozwalające użytkownikom na bezpośredni dostęp do ulubionych funkcji. Szybka i prosta w użyciu technika „przeciągnij i upuść” sprawia, że za jednym dotknięciem duży wyświetlacz LCD (2,8”) o 262 tysiącach kolorów nabiera nowego wyglądu. Niezwykłe menu obiektów zawiera takie funkcje jak zegar, radio, odtwarzacz mp3 oraz osobiste ustawienia - na przykład przypomnienia o urodzinach. Dzięki widgetom korzystanie z F480 staje się nieustającą zabawą, a przede wszystkim daje możliwość „spersonalizowania” swojego telefonu. Ten inteligentny, dotykowy interfejs w połączeniu z wyrafinowanym designem czynią z F480 prawdziwie stylowe urządzenie - idealne dla osób, które uwielbiają wyrażać swoją indywidualność.

Niezakłócona łączność i multimedialna rozrywka

Pomimo swych kompaktowych wymiarów, SAMSUNG F480 może pochwalić się wszystkimi funkcjami multimedialnymi, w jakie powinien być wyposażony nowoczesny telefon komórkowy. Standard HSDPA (7,2 Mb/s) oraz łączność USB 2.0 pozwalają na szybki transfer danych. Bez względu na to, czy są to pliki muzyczne czy wideo, użytkownicy mogą cieszyć się wszystkimi korzyściami nieprzerwanego połączenia z Internetem, w tym funkcji mobile blogging, a za sprawą przedniej kamery - również wideo-rozmów.

Pięciomegapikselowy aparat fotograficzny z lampą Power LED został wyposażony w najnowocześniejsze funkcje występujące zwykle cyfrowych „lustrzankach”: funkcję automatycznego ustawiania ostrości twarzy (Face Detection) i wysokiej klasy stabilizator obrazu. W telefonie znajdziemy również tryb wykrywania uśmiechu „Smile Shot”. Dzięki niemu możliwe jest wykrywanie uśmiechu osoby znajdującej się w kadrze i automatyczne robienie zdjęcia. Wykonane zdjęcia lub nagrane filmy video można zachować na 220 MB wewnętrznej pamięci (lub rozszerzyć ją dzięki czytnikowi kart microSD), a następnie dowolnie modyfikować dzięki edytorowi foto i wideo.

W telefonie nie zabrakło również akcentów muzycznych. Zwolennicy dobrego brzmienia docenią doskonałą jakość dźwięku zapewnioną przez technologię ICE Power firmy Bang&Olufsen. Dzięki niej słuchanie muzyki razem z SAMSUNG F480 to prawdziwa przyjemność.

Telefon SAMSUNG F480 jest oficjalnym telefonem Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008. Dostępny jest w sprzedaży w SUGEROWANEJ przez producenta cenie detalicznej: 1299,00zl.

Serdecznie polecam ten telefon.

borysek
komentarz
komentarz

nie miałem styczności z tym telefonem ale cena odstrasza 1300zł to majątek za telefon ale wypowiem się tylko na temat zdjęć...

po 1 jeśli 1600x1200 to maksymalna rozdzielczość zdjęć to dostałeś wała bo to jest matryca 2mpx mój stary aparat cyfrowy 3.2mpx ma rozdzielczość 2080x1544 a ty powinieneś mieć rozdzielczość 3072x2304

po 2 zdjęcia na nieco dalszych planach są już niewyraźne np na 2 zdjęciu ciężko przeczytać napis na żółtym szyldzie, oraz nie da rady rozczytać numerów rejestracyjnych samochodów

no i tyle z moich obserwacji, może ten telefon jest na prawdę dobry jednak wolałbym kupić telefon za 500-600zł i porządny aparat fotograficzny

n31T
komentarz
komentarz
po 1 jeśli 1600x1200 to maksymalna rozdzielczość zdjęć to dostałeś wała bo to jest matryca 2mpx mój stary aparat cyfrowy 3.2mpx ma rozdzielczość 2080x1544 a ty powinieneś mieć rozdzielczość 3072x2304

Po prostu nie ustawił na pewno w aparacie aby robił zdjęcia w takiej rozdzielczości, bo aparat w tym telefonie ma 5mpix :)

Madmix
komentarz
komentarz

To zdjęcie robiłem w podstawowych opcjach, nic nie ustawiałem. Dodam że aparat ma masę opcji i jak by to wszystko naliczyć to by wyszło coś około 27 rożnych ustawień jak nie więcej.

Pozdrawiam

Saper
komentarz
komentarz

po 1 jeśli 1600x1200 to maksymalna rozdzielczość zdjęć to dostałeś wała bo to jest matryca 2mpx mój stary aparat cyfrowy 3.2mpx ma rozdzielczość 2080x1544 a ty powinieneś mieć rozdzielczość 3072x2304

This image has been scaled down to fit your computer screen.
- obraz został pomniejszony. Po ponownym kliknięciu (na imageshack'u) będziemy mieli oryginalną wielkość.
  • 6 miesięcy później...
wiolaczela
komentarz
komentarz

Od niedawna mam ten telefon i musze przyznac, ze robi bardzo ladne zdjecia. Mam tylko jeden problem - jak zmienic dzwonek powiadomienia sms? Z tego co zauwazylam moge zmienic tylko dzwonek tel i alarm a co z sms? Moze ktos wie?

//widziałeś datę ostatniego postu? <_<

//nie odkopuj

//Sonido

Od niedawna mam ten telefon i musze przyznac, ze robi bardzo ladne zdjecia. Mam tylko jeden problem - jak zmienic dzwonek powiadomienia sms? Z tego co zauwazylam moge zmienic tylko dzwonek tel i alarm a co z sms? Moze ktos wie?

//widziałeś datę ostatniego postu? <_<

//nie odkopuj

//Sonido

A co mialam zalozyc nowy watek? Po co? Skoro Ty to przeczytales to moze osoba, ktora ma ten telefon tez to przeczyta i odpowie na to pytanie. Beznadziejne to forum, spadam stad!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.