x-kom hosting

Nie da sie oglądać filmow =/

kaziu91
utworzono
utworzono

Witam. Przedwczoraj kupiłem sobie nowy sprzet. Troche sie zastanawialem czy zabulic na LCDka czy nowego CRT. Zdecydowalem sie na LCD, i chyb a zaczynam tego zalowac =/ Wszystko jest oki, ale gdy odpalam jakis film nie da sie go ogladac =/ Jeszcze pal licho gdy sa sceny w dzien, ale w nocy to juz wogole, nic nie widac tylko jakies czarne smugi. Grzebalem w ustawieniach(kontrast,jasnosc itp) ale to nic nie dalo, co ciekawe podlaczylem swojego starego CRTka i wszystko bylo OK...czy moze ktos mi pomoc =/ Moj sprzet to LG FLATRON 1170 i Geforce 7300 GT. Pomocy!!!!

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

No tak z lcd'kami zawsze sa takie problemy juz niejeden na tym forum - uzyj wyszukiwarki

mariuszek
komentarz
komentarz

e tam mam 3 letnia belinee i jedyny problem to to ze jego wada fabryczna powoduje iz obraz widze dopiero gdy uruchomi sie windows... jasnosc ma boska i innych problemow nie mam ;]

christopherus
komentarz
komentarz

No więc to nie jest wina monitora:)wyjaśniłem problem na gg, będę Kaziu91 wdzięczny za punkcik:)

kaziu91
komentarz
komentarz

:lol: Wszytsko działa :) Jednak to nie była wina monitorka...lecz kodekow ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.