x-kom hosting

Problemy z grafika

nosix
utworzono
utworzono

Witam.

Moj problem polega na tym ze ostatnio wymienilem dysk ze starego ATA na SATA. wszystko dziala ok oprocz gier. nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Moj komp: Gigabyte Ga-8n-sli / pentium D 2,66 / geforce 6600gt 512mb / dysk segate 250gb sata / 3 gb ddr2 800mhz (2x1gb kingston + 2x512mb kingston).

Dysk podzielilem na partycje (15gb na system/ 15gb na gre / reszta to niecale 220 gb w 1 partycji) moze tu jest blad???

  • 2 tygodnie później...

nyneq
komentarz
komentarz

Mnie się wydaje że albo źle zainstalowałeś sterowniki... albo jakichś nie doinstalowałeś wogóle.

A wcześniej był taki problem , czy teraz pierwszy raz?

Mbroziak
komentarz
komentarz

A masz Xp-ka czy Vistę :?:

muzzz
komentarz
komentarz

XP Wcześniej monitor chodził normalnie a sterowniki mam O.K. ATI

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
XP Wcześniej monitor chodził normalnie a sterowniki mam O.K. ATI

Jakie ATI? :o ,wyinstaluj je a potem wyinstaluj te NVIDI i zainstaluj jeszcze raz od NVIDI[polecam sciagnac najnowsze z tąd http://www.nvidia.pl/object/winxp_178.13_whql_pl.html] :)

nosix
komentarz
komentarz

mam xp a stery przeinstalowywalem kilka razy. znajomy mowil ze to moze byc wina procka albo wiatraka.

kryptos
komentarz
komentarz

Ale Ty masz GeForce, czyli powinieneś instalować sterowniki Nvidii, a instalowałeś Ati o_O

FrogsterPL
komentarz
komentarz
a instalowałeś Ati o_O

Właśnie to jest niezmiernie ciekawe, jak to zrobił, bo stery ATI nie zainstalują się, jeśli nie wykryją karty ATI w kompie albo jeśli jest nieobsługiwany model...

witek2323
komentarz
komentarz

Jeśli Ci nic nie pomoże to przeinstaluj system operacyjny i wgraj na nowo wszystkie stery. Windowsy mają to do siebie, że czasami po zamianie sprzętu głupieją.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.