x-kom hosting

Jaki Monitor ?? Help Plzzz.

gosu
utworzono
utworzono

Witam, tak jak w temacie poszukuje monitora lcd do 750zł. Chodzi mi o 19' i mało ms.

Z tego co się orientuje każdy z nas wie że w Nie Dla Idiotów jest Samsung 940 BW 19' 4ms za 700zł.

Tylko chce wiedzieć czy te 4ms wystarcza do szybkich gier np Carbon.

< nie chce mieć efektu smużenia na ekranie>

To będzie moj pierwszy lcd'ek a więc sie nie znam jakos konkretnie :D

Evil
komentarz
komentarz

To nawet tanio ten lcd. A 4ms myśle że będzie w sam raz

gosu
komentarz
komentarz

a Belinea 1935 S1 jest złym wyjściem ??

Na jednej z aukcji na allegro ma 2ms a na wszystkich innych 5 i to jest jedyny problem... a koszstuje 700zl i jest panoramiczna i ma 19'.

Gość
komentarz
komentarz

A smużeniem sie nie przejmuj, 8ms wystarcza do komfortowego grania, smużenie to wada pierwszych LCD, teraz już tego praktycznie nie ma

gosu
komentarz
komentarz

Aktualnie pracuje na laptopie mojej starszej i smuzenie jest spore przy grach :P

Ja to chyba wezme tą belinee 2ms 19' Wide.

Chcialbym abvy mi ktos doradzil czy lepsza Belinea 1935 S1 Panoramic czy Samsung 940BW Panoramic.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Hehe, jak to się mówi, nawet w starszych grach masz motion blur xDDDD Jak np. w Airfix Dogfighter :D

Kamilosław
komentarz
komentarz

Np. miedzy 8ms , a 5ms wzrokowo żadnej różnicy nie widać. Myśle, że 4ms bedzie wystarczające :) Jak masz troche pieniążków to dołóż troche i kup sobie tego: http://www.allegro.pl/item182190930_monito...ide_sklep_.html

Ten monitor ma tylko 2ms :) i z wyglądu mi sie bardzo podoba więc zachęcam do kupna tego monitorka :>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.