x-kom hosting

[Rozwiazany]Problem z konwersją plików

Macikityle
utworzono
utworzono

Witam. Od pewnego czasu kiedy przerabiam pliki mp3 na wma albo na jakikolwiek inny format to komp mi się zaiwesza :cry: z każdym programem konwersującym tak jest. Ktoś z Was miał taki przypadek? jakaś pomoc? :|

sitol
komentarz
komentarz

Hmm może jakiś wirek:) Zassaj Kasperskiego Internet Security 6.0 zainstaluj:) ( oczywiście wersja testowa((30dni)) i wykonaj skana z wysokim poziomem ochrony!! Usun wszystko co znajdzie jak nie pomoże to daj znać:)

POZDRO!! Mateusz...

Lucider
komentarz
komentarz

Już któryś raz polecam ten program :P ale jako że nie służy on do konwertowania, a jedynie możesz go do tego wykorzystać, to może Ci zadziała - Cool Edit Pro 2.0 . Niepełna wersja obsługuje pliki do 40 sekund, po prostu otwierasz plik, bierzesz "zapisz jako..." i wybierasz odpowiedni format. Jeżeli zadziała, to możesz bawić się w pełną wersję (np. kupić ;) )

Macikityle
komentarz
komentarz

Ciągle to samo... z Cool Edit'em też się zawiesza a Kaspersky znalazł kilka wirusów ale to też nie pomogło.

Lipton07
komentarz
komentarz

Spróbuj sprawdzić dysk w poszukiwaniu błędów

sitol
komentarz
komentarz

ooo zdefragmentuj go:)

POZDRO!! Mateusz...

Macikityle
komentarz
komentarz

Chyba to jedyny sposób...

sitol
komentarz
komentarz

ja mam na myśli defragmentacje a nie format:) :D

POZDRO!! Mateusz...

Macikityle
komentarz
komentarz

Luzik... zrozumiałem ale formatowanie też uwzględniam. Już powypalałem 2 DvD ze swoimi fantami aby nie przepadły. Jutro poczynię kroki w celu defragmentacji(nie formatowania)

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

WMA jest gorsze od MP3, a co do zawieszania to czasem może być problem ze kodekami albo MP3 albo WMA, ale prędzej WMA.

mariuszek
komentarz
komentarz

hmm nie to ze gorsze... WMA to format od windowsa po prostu nie udalo im sie go wypromowac... mp3 sie wybilo i wma nie mialo juz szans. ale ze gorsze to hmm nie powiedzialbym ;]

  • 3 tygodnie później...
Macikityle
komentarz
komentarz

...oto co się stało. Procesor się przegrzewał przy przerabianiu bo dmuchawa źle działa... po naprawie usterki wszystko jest cacy :064:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.