x-kom hosting

Obrazki bez tła ?

jaworek93
utworzono
utworzono

Wiatm Serdecznie.Dzisiaj rozpocząłem swą przygodę z robieniem userbarów.Robie je narazie w GIMP 2.0 i potrzebuję obrazków bez tła aby je wkleić.Szukałem w sieci ,ale nic konkretnego nie znalazłem.Czy znacie jakieś strony z obrazkami do userbarów lub znacie posób na zapisanie obrazka bez tła.PrOszę o odpowiedzi i Pozdrawiam :>

WESOŁYCH ŚWIĄT

Fafu
komentarz
komentarz

Wątpie żeby były gotowe obrazki na userbary. Sam musisz wyciąć obrazek...

jaworek93
komentarz
komentarz

Fafu,a czy mógłbyś przyblizyć mi "wycięcie obrazka" ??

Fafu
komentarz
komentarz

Pewnie się będziecie śmiać ale ja po prostu biore gumką w Paincie zamazuje niepotrzebne rzeczy a później lekka obróbka w GIMPie :D

Evil
komentarz
komentarz

proponuje załatwić sobie Photoshopa i posiedzień przy nim tak z rok i się wszystkiego nauczysz co jak robić :D A z resztą w necie jest kupe poradników jak zrobić userbar w photoshopie

Fafu
komentarz
komentarz

Evil, jemu nie chodziło o to jak się robi userbary, tylko o to jak zdobyć jakąś fajną grafike do nich!!

jaworek93
komentarz
komentarz

Dzięki Fafu za radę , czyli jak zmarzę gumką Paint to mimo,że w Paint jest białe tło to tak jak by go nie było ??

Fafu
komentarz
komentarz

W gimpie chyba powinieneś zaznaczyć kolorami i zaznacz to białe i wytnij, ale nie do końca jestem pewnien. Ja bym to zrobił tak że zrobie userbar a później w paincie nałożył ten obrazek :D Mam trochę prymitywne sposoby, ale nie mam zamiaru być grafikiem ;]

Albo lepiej w ogóle nie wycinaj tylko zrób userbar z tym samym kolorem tła co ma ten obrazek...

Evil
komentarz
komentarz

a sorki pomyliło mi się.

Ale jak będziesz wycinał tło w Paincie etc to zbytnio ciekawie to nie będzie wyglądać:/

jaworek93
komentarz
komentarz

OK zaraz sprawdzę :>

Fafu
komentarz
komentarz

Napisałem ze wycinanie w paincie ale później obróbka w GIMPie :P U mnie czasem to ładnie wygląda :)

jaworek93
komentarz
komentarz

A jakbym zrobił po załadowaniu w Gimp obrazka zaznaczenie>edytor zaznaczania> i .... tu się zaciąłem.A według koloru to nie wiem jak zaznaczyć bo mi nie poakzuje tego obszaru :cry:

dos
komentarz
komentarz

Poszukaj w necie, takie obrazki bez tła nazywają się renderami...

http://www.screamdesigns.pl - tutaj znajdziesz co nieco ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.