x-kom hosting

Telefon muzyczny

Kosmoj
utworzono
utworzono

Szukam telefonu, fundusze oczywiście jak najmniej, ale pare zł zawsze można dopłacić. Myśle +/- 400-600zł.

Zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku, wytrzymałości i stosunku ceny do jakości.

Nie wiem, czy Nokie XM są lepsze jakościowo niz SE Walkman lub Samsungów, więc proszę o rade.

Aparaty i inne bajery mogą byc (jeżeli telefon droższy) ale dopuszczam tez mozliwośc kupna najprostrzego tela jak najtaniej byle dobre MP3 było wink.gif

A więc prosiłbym o jakieś opinie.

kozman
komentarz
komentarz

Nokia N91 jedyna wyróżniająca się nokia z serii N (i innych) dobrym dźwiękiem.

SE m600i/w950i również super w odtwarzaniu dźwięku. ( i symbian UIQ )

A co do najtanszego to siemens SL45 :).

Oczywiście możesz kupić coś z SE serii W wlasnie w cenie do 600 zł jeżeli używasz aparatu.

Nawet k500/w610i jest dobry w odtwarzaniu muzyki po zmianie słuchaweczek, bez porównania z nokiami.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc nie polecam tych nowych muzycznych telefonów. Sama miałam dwa i obydwa rozsypały się w ciągu kilku miesięcy, z tego co czytałam/obserwowałam w otoczniu nie tylko ja miałam tego typu problem. Dlatego weź coś starszego, albo zainwestuj w mp3 osobno :)

Gość
komentarz
komentarz

Kup sobie Nokie 5200, karta pamięci do 2Gb, wejście micro jack (mniejsze od mini jacka, przejściówka 3zł w każdym dobrze wyposażonym sklepie elektronicznym) Wejście USB (kabel miałem prawie wszędzie dostępny, np. u kolegi od aparatu czy kamery) Ekran w miarę dobry chociaż niezbyt nadaje się do oglądania filmików 3gp, no i koniecznie trzeba kupić do tego tel. plastikową osłonkę. Chyba że kupisz Nokię 5300, ma ona większy wyświetlacz i przyciski umożliwiające przewijanie utworów ;)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nokie 5200 miałam, ciągle z nią są jakieś problemy, a facet u którego ją naprawiałam pokazał mi, że prócz mojej ma w kolejce 8 innych :P

Gość
komentarz
komentarz

Zależy kto jak użytkuje, a 5300 to naprawdę dobry telefon.

kozman
komentarz
komentarz

5200 to jakieś nieporozumienie w ogole. wyświetlacz rodem z czasów n3510i, dźwięk na słuchawkach nie jest jakiś super extra.

(dla przeciętnego usera starczy). 5300 jest już nieco lepsza, nie tyle pod względem dźwięku a wyświetlacza.

Dźwięk nadal jest byle jaki. k750i gra o niebo lepiej.

Jeżeli brać 5300 to lepiej dołożyć 50zł~ i kupić k800i. Naprawdę dobry telefon.

Duban
komentarz
komentarz

W950i jak zdjęć nie robisz.

Jak robisz to do 600zł nie znajdę chyba lepszego telefonu z najlepszym dźwiękiem ;) Nokia XM - hmm... mam i nie polecam :P to napewno nie jest telefon muzyczny ;)

Co do 5200 to siostra miała od nowości - same problemy :/

Jedyne tele muzyczne to SE z serii W i tylko te. Tam szukaj.

Polecam też forum CentrumSE ;)

kozman
komentarz
komentarz

Lub seria "P" jeżeli chodzi o symbianika :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.