x-kom hosting

karta tv + komp= kłopot

mardar
utworzono
utworzono

Witam.

Mam kłopot z kartą telewizyjną, a mianowicie karta w starym kompie działała znakomicie ale po tym jak kupiłem sobie nową płyte główną to już nie chce w nowym kompie działać.

Dokładniej to po wsadzeniu jej do gniazda PCI i uruchomieniu kompa zasilacz startuje, diody na klawiaturze się zapalają ale bios sie nie ładuje, ekran pozostaje czarny a głośnik systemowy nie daje żadnych znaków. kombinowałem już z różnymi ustawieniami grafiki itp i nadal nic.

Mowa jest o następującym sprzęcie:

Karta tv: AVerMedia TVphone98 TVcapture w/VCR,

płyta gł: GA-6wmmc7,

ram: 256MB (2x128MB PC100, PC133)

zasilacz: 300W noname

procesor: celeron 667MHz

Wie może ktoś co można z tym fantem zrobić żeby jednak ta karta tv działała?

sitol
komentarz
komentarz

Hmmm może ze sobą nie są kompatybilne ;) Jeżeli stery są zainstalowane?? Aha nie da się włączyć kompa z nią tak? no to narazie nie zainstalowane załóżmy :) więc może w biosie ustawienia lub zasilacz no name padł:D:D

POZDRO!! Mateusz...

mardar
komentarz
komentarz

zasilacz raczej nie maczał w tym swoich przewodów:) bo podpinałem tą kartę do płyty bez żadnych napędów itp (karta nie powinna być aż tak prądożerna). W biosie już kombinowałem z ustawieniami tylko że ten bios nie jest taki typowy jak np Ami, Award czy phoenix. Płyta pochodzi z jakiegoś zestawu ibm'a i po uruchomieniu wyświetla sie logo IBM. Po wejściu do biosu okno wygląda zupełnie inaczej niż w normalnych płytach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.