x-kom hosting

[Rozwiązany] brak procesora - jaka powinna byc reakcja?

ibanez
utworzono
utworzono

czesc. mam pytanie - jak powinien zareagowac komp po wlaczeniu bez zamontowanego procka? zastanawiam sie bo chcialem sprawdzic czy podzespoly dzialaja, wlaczylem do zasilania - energia dochodzi, wiatraki dzialaja karta graf tez, naped i dysk, ale nie ma zadnego sygnalu i monitor nic nie wyswietla (dvi). myslalem ze plyta wysle jakies sygnaly dzwiekowe albo bios sie pokaze ale nic nie ma. czy cos powinno sie odpalic?

dzieki

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma możliwości, żeby był sygnał DVI bez proca.

Temat do Zamknięcia

//Hola hola, nie pozwalasz sobie za dużo? Takie rzeczy zostaw moderacji, capslocka też mogłeś sobie darować

//Następnym razem warn

//webber

ibanez
komentarz
komentarz

a plyta nie powinna bipczec ze proca nie wykrywa?

MordiPL
komentarz
komentarz

nie tak się dzieje zazwyczaj w przypadku braku pamięci RAM

ibanez
komentarz
komentarz

dzieki za wyjasnienie

dar55
komentarz
komentarz
nie tak się dzieje zazwyczaj w przypadku braku pamięci RAM
oj szalejecie panowie :D

nie wprowadzajcie w błąd ,

plyta da ci sygnały dotyczące ramu , grafiki ,baterii, klawiatury, chłodzenia , procesora i tu warto się zatrzymać - płyta wyda dźwięki o ile wykryje proca tzn że źle zamontowany , przegrzany coś nie tak , ale przy nie wsadzonym procku (głowy nie dam) sygnałów nie będzie

Gość
komentarz
komentarz

Albo niektóre płyty np. ASUS P5B się wogule nie uruchamiają (czyt. nie kręcą sie wiatraki itp)

P.S. Specjalnie dla ciebie wyjąłem CPU z MoBo i sam byłem ciekaw :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.