x-kom hosting

Karta pamięci

JacobCFC
utworzono
utworzono

Witam, mam problem podczas wgrywania plików na kartę pamięci (Micro SD) pojawia się komunikat o tym, że plik niemoże być skopiowany, ponieważ dysk jest chroniony przed zapisem. Jak mogę to ominąć?

kwachu1992
komentarz
komentarz

Jaki to plik, czyżby film?

n31T
komentarz
komentarz

Sformatuj kartę i napisz czy problem dalej występuje.

Jaki to plik, czyżby film?

Czy to jest jakaś różnica ? Pytam bo wgrywałem już dużo filmów na telefon, zarówno w avi jak i 3gp i ani razu mi się to nie przytrafiło.

pozdrawiam

JacobCFC
komentarz
komentarz

Więc problem polega na tym, że obecnie nawet nie mogę sformatować karty, ponieważ pojawia się komunikat o zabezpieczeniu dysku.

Nie wiem czemu, ale gdy podpinam do USB odtwarzacz mp3, pojawia się komunikat, że to urządzenie może działać szybciej, ale gdy wchodzę do mojego komputera, niema możliwości wejścia do mp3.

Możliwe że jest to problem z płytą główna ( ASUS M2V )

n31T
komentarz
komentarz

Nie formatuj tego za pomocą komputera, tylko za pomocą telefonu. Wejdź w opcję pamięci telefonu, wybierz karta pamięci i tam powinna być opcja sformatuj.

JacobCFC
komentarz
komentarz

Niestety sformatowałem kartę w telefonie, ale gdy podłanczam ją do komputera dalej problem jest ten sam

n31T
komentarz
komentarz

Wiesz, nie wydaje mi się aby był to problem twojego komputera, ale sprawdź na jakimś innym czy błąd powtórzy się. Powiedz mi jeszcze, czy korzystasz z adaptera czy kablem usb podłączasz cały telefon

JacobCFC
komentarz
komentarz
Wiesz, nie wydaje mi się aby był to problem twojego komputera, ale sprawdź na jakimś innym czy błąd powtórzy się. Powiedz mi jeszcze, czy korzystasz z adaptera czy kablem usb podłączasz cały telefon

Korzystam z adaptera

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli masz kabel to spróbuj w takim razie podłączyć telefon w trybie pamięci masowej (czy jak to tam się nazywa).

Maxxx1993
komentarz
komentarz

kup sobie nową karte pamięci 2GB to koszt około 40zł

n31T
komentarz
komentarz
kup sobie nową karte pamięci 2GB to koszt około 40zł

a nie 10zł ?

http://allegro.pl/16249_2048mb.html

JacobCFC
komentarz
komentarz

Mam obecnie inny problem, a nie chce zakladac nowego tematu, więc napiszę tutaj.

Mam odtwarzacz mp3 (SanDisk m280 1 gb) nie wiem czemu, gdy podłanczam go do komputera, nie wyświetla mi się on gdy wchodzę do Mojego komputera. Mam zainstalowany dodatek Servce Pack 3 i płytę główną Asus m2v

michałRK
komentarz
komentarz

Zobaczy gdy podłączasz MP3 czy nie jest przypadkiem zablokowany mp3. Miałem kiedyś podobny problem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.