x-kom hosting

Dobre OC Athlona x2 4800+ i pamieci Ram

Gość
utworzono
utworzono

Jak dobrze zakrecic procka, jaki zasilacz (w miare tani), jak zakrecic dobrze pamiec ram

co do konfigu to: Athlon X2 4800+, 3GB ddr2 (2x800Mhz i 1x667 - kazda kosc innej firmy i nawet 2x800 nie dziala w dualu ), Gigabyte GA-M56S-S3 (nForce 560), Palit SONIC GF8600GT 512MB DDR2 ( niedlugo zostanie wymieniony), Zasilacz firmy "do wymiany" 400W hehe i monitor 22cale

bush
komentarz
komentarz

pirwsze na odstrzal idzie zasilacz chieftec 450w, potem pamiatki... te 667 ograniczaja i wszystkie lecana 667 wiedz kup moze jakies 800 w dualu.

A zakrecic? Zmniejszasz taktowanie na ramach i krecisz proca jak juz nie bedzie chcial wstac podnosisz napiecie.

I caly czas rub testy procesora w stresie jakies 30 min. (orthonosem)

Gość
komentarz
komentarz

mam na zailacz tylko 100zl

Gość
komentarz
komentarz

naprawde, mam tylko 100zl - wtedy nie bedzie mnie stac na przesylke :lol: wiem ze nie mozna oszczedzac na zasilaczu ale ja musze kupic go jak najszybciej a mam tylko 100zl bo mi spada i wzrasta napiecie w procku

podajcie mi najlepsze nie drogie firmy zasilaczy jak mozecie, to ja jutro zobacze co jest na miescie

narazie wiem ze Chieftec, dalej...

Akahan
komentarz
komentarz

Napięcie zmienia się wraz z obciążeniem, wpisz w biosie prockowi stałe napięcie...

Może jeszcze Modecom MC(broń panie Boże FEEL) też w miarę tani.

Gość
komentarz
komentarz

dobra kupie jakis lepszy zasilacz no chcialem kupic tanszy ale jednak nie mozna wiec kupie ten najprawdopodobniej http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=CHIEF+CFT+650A-12B heh i jak napisal gosciu w komentarzach na proline moze lepiej podpiąć sie od razu do elektrowni? heh zart :P

swirek
komentarz
komentarz

Przesada i to gruba. Zupelnie wystarczy Chief 450W. Nie ma potrzeby przeplacac, doloz do lepszych pamieci albo chlodzenia na procesor.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.