x-kom hosting

Jaki telefon ?

kashriush123
utworzono
utworzono

Witam wszystkich

mam zamiar kupic nowy telefon i zeby nie gadac za duzo napisze jakie mam wymagania ^^

- najlepiej nokia

- normalna obudowa , nie jakis slider czy klapka

- dobrze odtwarza muzyke

- robi w miare dobre zdjęcia

- wyswietlacz nie za maly nie za duzy

- ma miejsce na karte pamieci

- nie cegła ( w wypadku fajnego telefonu mozna te opcje wykluczyc ;d )

no i zeby nie byl jakis brzydki :>

myślałem nad nokia 5310 xpress music ale kumpel se taką kupił i mi juz nie wypada :D

cena nad ktora myślałem to ok 500-600 zł

pozdrawiam

zombek94
komentarz
komentarz

Może ci się spodoba Nokia 3110 classic mój stary ją ma :D Robi w miarę dobra zdjęcia, ma wejście na kartę ni i NOKIA :D

Artur
komentarz
komentarz

Nokia 6300 ;)

zeniTh
komentarz
komentarz

n73 na alledrogo za 600 można wyrwać już prawie nówkę, jak nie i nowkę

a naprawdę świetny telefon - i spełnia wszystkie Twoje oczekiwania w 100%, fakt jest trochę cegłowata, ale to można wykluczyć bo telefon jest cool :)

komputerowiec?
komentarz
komentarz
Może ci się spodoba Nokia 3110 classic mój stary ją ma :D Robi w miarę dobra zdjęcia, ma wejście na kartę ni i NOKIA :D

ta nokia to syf jakiego swiat nie widział,z noki jakosc/cena to bierz n73

borysek
komentarz
komentarz
ta nokia to syf jakiego swiat nie widział,z noki jakosc/cena to bierz n73

na jakiej podstawie wysnułeś tą idiotyczną teorię ?

Ja powiem że seria Classic to jedna z najbardziej udanych serii nokii

teraz żeby nie być gołosłownym powiem coś o swoim rocznym modelu

a zacznę od wad:

- wyświetlacz ma skłonność do rysowania się

- przy maksymalnej głośności głośnik stereo trzeszczy ale to dla mnie nie problem ponieważ muzyki słucham przez słuchawki

- z opinii wielu użytkowników wynika że pewna wersja oprogramowania wiesza się przy zapełnionych kartach pamięci 1/2gb, ja nie mam tego problemu ale jeśli występuje wystarczy uaktualnić soft

- aparat działa w miarę dobrze tylko w dzień ( dla mnie to nie problem ponieważ od zdjęć jest normalny aparat cyfrowy a nie telefon ) nie wiem jak w innych telefonach serii classic

na wszystkie te wady można spokojnie przymknąć oko poza tym wady softu w nowych telefonach już nie występują

zalety:

- Atrakcyjny stosunek ceny/jakości/funkcji

- świetny wygląd ( przynajmniej mój model 3110C )

- bardzo dobra jakość muzyki w słuchawkach

- bardzo wytrzymała bateria ( średnio 8-10 dni daje radę jeśli nie eksploatuje dużo :) )

- świetnie działający soft ( oprócz tego wadliwego )

- wygodny w obsłudze

dla mnie zalety tego telefony całkowicie zasłaniają jego wady, dla mnie po prostu idealny telefon

dla wyglądu poszukałbym też czegoś z serii 7 :)

n31T
komentarz
komentarz
- aparat działa w miarę dobrze tylko w dzień ( dla mnie to nie problem ponieważ od zdjęć jest normalny aparat cyfrowy a nie telefon ) nie wiem jak w innych telefonach serii classic

W każdej noki aparat działa w miarę dobrze tylko w dzień :D więc to chyba nie wada :P Ale zgodzę się z tobą, telefon nie jest wcale zły jak to napisał pan powyżej.

kwachu1992
komentarz
komentarz

W N73 miałem małe problemy z joyem, 6300 za to działał u mnie bez zarzutu - naprawde fajny telefonik.

sword
komentarz
komentarz

a ja wolał bym k800i zamiast tej nokii robi lepsze zdjęcia zwłaszcza w nocy

hari
komentarz
komentarz

Polecam Nokie 6230i naprawde telefon do wszystkiego ma miejsce na karte pamieci SD, oraz ma niezły aparat.

n31T
komentarz
komentarz
Polecam Nokie 6230i naprawde telefon do wszystkiego ma miejsce na karte pamieci SD, oraz ma niezły aparat.

Miałem go kilka lat temu, telefonik na prawdę fajny, wręcz niezawodny, lecz jak na te czasy gdzie 2-3mpix w telefonie to standard to raczej telefon odpada. Poza tym wyświetlacz ma mały a mp3 bardzo cicho lecą ;)

pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz
Polecam Nokie 6230i naprawde telefon do wszystkiego ma miejsce na karte pamieci SD, oraz ma niezły aparat.

Nooo chyba nie SD, tylko mało popularne MMC.

a mp3 bardzo cicho lecą wink.gif

Cicho, ale głośnik ma bardzo dobrą jakość - jak na komórki.

kashriush123
komentarz
komentarz

ok , nawt fajny ten n73 jak najbardziej mi pasuje aale mam 1 pytanie :>

jaka jest różnica pomiędzy n73 a n73 ME ?

Gość
komentarz
komentarz
jaka jest różnica pomiędzy n73 a n73 ME ?

Z tego co pamiętam, to dedykowany przycisk do muzyki i inny odtwarzacz (z N95), ale to nic takiego, zważając na to, że możemy sobie dużo lepsze odtwarzacze skombinować z neta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.