x-kom hosting

[Rozwiązany]Kupno karty dźwiękowej

airdamien23
komentarz
komentarz
Przyznam szczerze, że nie chce mi się wczytywać w cały temat, więc zapytam tylko, jaki jest sens kupowania Audiotraków i innych kart za 400zł do Logitechów X540? Lepiej zainwestować w nowe głośniki.

Więc ta karta dźwiękowa wystarczy aby na maxa wydobyć dźwięk ?

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatality PRO Series BOX

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_dzwiekowe-32

?

a i Webber nie mam zamiaru kupować nowych głośników bo to są nowe i bardzo dobre Logitech X-540 według mnie są najlepsze i znowu będziesz mówił o swoich Cudownych Geniusach he...

Kapiszon
komentarz
komentarz
Więc ta karta dźwiękowa wystarczy aby na maxa wydobyć dźwięk ?

tak a nawet będzie to już przesada bo za tą cenę można dostać naprawdę dobre głośniki lub nawet niezła parę kolumn

a i Webber nie mam zamiaru kupować nowych głośników bo to są nowe i bardzo dobre Logitech X-540 według mnie są najlepsze i znowu będziesz mówił o swoich Cudownych Geniusach he...

i większość tego forum którzy je słyszeli "w akcji" się z nim zgodzi a w tym również ja

airdamien23
komentarz
komentarz

Może i macie racje bo chyba macie ;P to ja jestem zadowolony ze swoich logów :) bardzo szczęśliwy :)

Więc spokojnie mogę brać te kartę dźwiękową wszystko będzie grało i chulało i na pewno jakość się polepszy ?

Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatality PRO Series BOX

?

Kapiszon
komentarz
komentarz

hmm... myślę jednak że nie warto wydawać tyle kasy... kup sobie audigy 2zs lub asus xonar i spokojnie wystarczy :)

airdamien23
komentarz
komentarz

ASUS XONAR DX/XD

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_dzwiekowe-33

Mówisz o tej ?

a jak kupię Titanium to chyba z głośnikami się nic nie stanie jak włożę bo kupić mogę ?

Gość
komentarz
komentarz

Wtrace swoje 5 groszy :P

Wiec moim zdaniem albo pozadne glosniki czy kolumny ze wzmacniaczem, albo karta dzwiekowa. Skoro niechce zmienaic glosnikow bo jest po niekad zadowolony to niech kupi t akarte, a napewno nie pozaluje. Ja mam Logitechy 2.1 i nie mam do nich zastrzezen, ale wkoncu moze wam placa za reklame Geniusów na forum bo juz nie wiem co myslec. Bo dobra mzoe graja lepiej, ale jakie glosniki ma wbudowane Logitech,a jakie Genius. Jakos nie bardzo mie sie chce wierzyc ze wsadze glosniki bylejakie w drewniana obudowe i beda grac lepiej niz Logitechy?? Nie wiem czy Genius wsadza slabe glosniki w kolumny drewniane tylko tka przykladowo podaje, ze Logitech wsadza szwedzkie glosnikiw satelitki i subki.

Kapiszon
komentarz
komentarz

Logitech a może tobie płacą za reklamowanie Logitecha hmm? <_<

gdzie słyszałeś że do tych geniusków wsadzaja bylejakie głośniki? masz jakeiś DOBRE źródła??

i dlaczego sądzisz że w nich sa gorsze jakościowo głośniki niż w logach? bo nie rozumiem na jakeij podstawie.

głośniki w drewnie zawsze zagraja lepiej niż w plastiku. nie będe pisał CI tu teraz dlaczego bo postu by mi sie starczyło.

weź pod uwagę że nie ma drogich głośników w plastiku. i nie chodzi im o wygląd tylko o pewne własności drewna których żaden plastik nie będzie miał nigdy.

airdamien23 tak właśnie o taka mi chodzi. przesiadasz się z integry więc gdy usłyszysz dźwięki z tej karty to i tak nie będziesz mógł uwieżyć w to co słyszysz. w to ile przez tyle lat traciłeś ze swojej muzyki :) będziesz na nowo przesłuchiwał wszystkie piosenki na dysku żeby na nowo usłyszeć ich odmienione brzmienie... uwież mi że ta karta spokojnie wystarczy :)

jeśli kupisz titanum to nic się z głośnikami nie stanie a nawet "Zadbasz" o nie nie.

ale tak jak pisano wyżej do tych głośników wystarczy xonarek wg. mnie karta droższa niż głośniki to już przesada :)

Gość
komentarz
komentarz

A szwedzkie glosniki montowane przez Logitecha sa zle tylko dlatego, ze sa w plastiku?? Subwoofer u Lotecha jestw drewnie.

Kapiszon
komentarz
komentarz

nie powiedziałem że są gorsze. powiedziałem że w drewnie zagrałyby lepiej.

Gość
komentarz
komentarz

Dlaczego tych Geniusów nie ma w zadnym sklepie internetowym jak Komputronik, Agito czy Proline skoro sa takie super??

kajzer
komentarz
komentarz

zaraz tu Mod wkroczy i będzie pozamiatane :)

bez sensu chyba gadać które lepsze, bo i tak każdy będzie obstawał przy swoim. ja mam Logi X-540, słuchałem Gienków i mówię, że grają lepiej. nie ma ich w sklepach zapewne dlatego, że dopiero pracują na swoją markę.

a żeby nie było offtopu, tak jak pisałem na początku, myślę że Asus Xonar będzie najlepszym wyborem.

Kapiszon
komentarz
komentarz

a zauważyłeś że są tam tylko creativy logitechy nie bd wymieniał marek które się nie liczą.

firma genius nigdy nie prezentowała się jakoś specjalnie z głośnikami...

ale ostatnimi czasy jakość tych wyrobów bardzo się u nich poprawiła.

wzieli sie wreszcie solidnie do roboty.

jeśli nie wierzysz ani mi ani webberowi poszukaj opinii ludzi którzy te głośniki kupili poczytaj je i wróć do nas :)

a najlepiej posłuchaj jak one grają... wtedy zrozumiesz że nie są "gorsze"...

@ edit

no rzeczywiście się offtop zrobił xD

przepraszamy administrację ;)

no i tez podpinam się pod wcześniejsze wypowiedzi o Xonarku

Gość
komentarz
komentarz
jeśli nie wierzysz ani mi ani webberowi poszukaj opinii ludzi którzy te głośniki kupili poczytaj je i wróć do nas smile.gif

a najlepiej posłuchaj jak one grają... wtedy zrozumiesz że nie są "gorsze"...

Gdzie mam posluchac te Geniusy jakw zadnym sklepie nie ma?? Musze je kupic to brzmi jak reklama ING z Konradem an czele :P

Na serjo jak gdzies bede mial Geniusy to poslucham, ale napewno nie wydam kasy poto zeby sprawdzic czy macie racje wybaczcie.

Dla mnie z tych glosnikow jakie sa w sklepach obecnie Logitechy sa najlepsze i chyba mi tego nie zaprzeczycie??

//I tym postem proponuję zakończyć offtopic

//Każdy następny post nie wnoszący nic do tematu = warn

//webber

airdamien23
komentarz
komentarz
jeśli kupisz titanum to nic się z głośnikami nie stanie a nawet "Zadbasz" o nie nie.

Co miałeś na myśli ? :)

a jak kupię Titanium to też tak będzie ?

przesiadasz się z integry więc gdy usłyszysz dźwięki z tej karty to i tak nie będziesz mógł uwieżyć w to co słyszysz. w to ile przez tyle lat traciłeś ze swojej muzyki smile.gif będziesz na nowo przesłuchiwał wszystkie piosenki na dysku żeby na nowo usłyszeć ich odmienione brzmienie...

Proszę o pomoc ?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Chodziło mi o to że nie będziesz ich tak męczył tym smentnym dźwiękiem z integry pozbawionym soczystości...

na xonarku i titanum poczujesz jak naprawdę mogą grac Twoje głośniki ;)

ja bym nie wydawał tyle kasy na titanum kup xonarka. wystarczająco odmieni dźwięk z Twoich głośników.

bądź pewien że nigdy nie zamieszisz go na integre ;)

myslę że wiesz wystarczająco dużo.

piku
komentarz
komentarz

Panowie, przestańcie, a tych pierdziawkach i tak nie usłyszy różnicy między zwykłym Audigy a Audiotrackiem. Dotyczy to zwłaszcza Was, 'pokolenia mp3' ;) Przepłacanie jak już pisałem nie ma najmniejszego sensu.

airdamien23
komentarz
komentarz
Panowie, przestańcie, a tych pierdziawkach i tak nie usłyszy różnicy między zwykłym Audigy a Audiotrackiem. Dotyczy to zwłaszcza Was, 'pokolenia mp3' ;) Przepłacanie jak już pisałem nie ma najmniejszego sensu.

o co Ci chodzi ? Logitech x-540 grają dobrze a ty mówisz że pierdziawki każdy inaczej słyszy :blink:

Więc piku tego ASUSA xonar brać ?

kajzer
komentarz
komentarz

tak! Asus nie będzie przesadą do tych głośników, a jeżeli nawet, to będzie mały zapas pod ewentualne nowe głośniki (kiedyś tam w przyszłości).

Logi X-540 grają nieźle, ale nawet w swoim przedziale cenowym nie są najlepsze, nie mówiąc już o bardziej profesjonalnych zestawach (do których trzeba kupić właśnie takie karty jak Audiotrak Prodigy etc.).

piku
komentarz
komentarz

Dobrze to grają klocki za kilka tysiaków :cfaniak: Nie słyszałem tego Xonara jeszcze więc się nie wypowiem, zawsze możesz poszukać jakichś testów. Skoro twierdzisz że Logitechy grają dobrze to SB Audigy lub tańszy X-Fi w zupełności wystarczy ;] "Skoro nie słychać różnicy to po co przepłacać"

airdamien23
komentarz
komentarz
Dobrze to grają klocki za kilka tysiaków :cfaniak: Nie słyszałem tego Xonara jeszcze więc się nie wypowiem, zawsze możesz poszukać jakichś testów. Skoro twierdzisz że Logitechy grają dobrze to SB Audigy lub tańszy X-Fi w zupełności wystarczy ;] "Skoro nie słychać różnicy to po co przepłacać"

o jejciu... Ja na ten temat już się nie będę wypowiadał.

Kupuję tą kartę

ASUS XONAR DX/XD

http://icomp.pl/produkty.php?sid=karty_dzwiekowe-33

?

1. Czy jak w biosie zamykam dźwięk od integry to ja musze też wcześniej stery usunąć Realtek HD Audio ?

2. He jak mam podłączyć moje logi X-540 do tej karty ? ( może mi ktoś narysować ? )

http://pcarena.pl/page/84127/2/ASUS-Xonar-...ia-alternatywa/

3. Ej w niczym nie przeszkadza że jak bede miał słuchawkki Creative, podepnę do głośników Logitech a karta to ASUS ?

piku
komentarz
komentarz
1. Czy jak w biosie zamykam dźwięk od integry to ja musze też wcześniej stery usunąć Realtek HD Audio ?

Niekoniecznie, najlepiej po, wtedy odinstalowujesz normalnie cały soft jak każde inne oprogramowanie.

2. He jak mam podłączyć moje logi X-540 do tej karty ? ( może mi ktoś narysować ? )

Narysowane będzie w instrukcji od karty :)

3. Ej w niczym nie przeszkadza że jak bede miał słuchawkki Creative, podepnę do głośników Logitech a karta to ASUS ?

Nie. Ja mam słuchawki Koss podpięte pod głosniki Genius, a te z kolei pod Audigy. I nawet gra :P

airdamien23
komentarz
komentarz

piku spokojnie mogę brać

ASUS Xonar DX/XD

Czy jakość dźwięku mi się polepszy i głośność. Teraz jade na integrze cały czas. Cena to 210 zł

?

piku spokojnie mogę brać

ASUS Xonar DX/XD

Czy jakość dźwięku mi się polepszy i głośność. Teraz jade na integrze cały czas. Cena to 210 zł tej karty ASUSA

?

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Głośność można samemu dobrać :P ale jak masz wyższą jakość dźwięku to masz wrażenie że jest on głośniejszy

Kapiszon
komentarz
komentarz
piku spokojnie mogę brać

ASUS Xonar DX/XD

Czy jakość dźwięku mi się polepszy i głośność. Teraz jade na integrze cały czas. Cena to 210 zł

?

piku spokojnie mogę brać

ASUS Xonar DX/XD

Czy jakość dźwięku mi się polepszy i głośność. Teraz jade na integrze cały czas. Cena to 210 zł tej karty ASUSA

?

chyba z 5 razy w tym temacie po kolei każdy Ci mówił że dźwięk się poprawi. kup juz tą kartę i nie offtopuj dobra?

nie chce mi sie już tłumaczyć po raz n-ty że jakość będzie o wiele lepsza.

temat uważam za wyczerpany

//Misiu od pouczania userów są modzi a od rozwiązywania tematów - ich autorzy

//webber

airdamien23
komentarz
komentarz

ok dziękuje za wyrozumiałość :) i kupuję ostatecznie

ASUS Xonar DX/XD

Dziękuje za pomoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.